Donald Trump’ın NFT Koleksiyonu Tükendi

donald trumpin nft koleksiyonu tukendi

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump kısa bir süre önce sınırlı sayıdaki NFT koleksiyonunu satışa çıkardığını açıklamıştı. Trump’ın NFT koleksiyonu kısa sürede tükendi.

Donald Trump’ın NFT Koleksiyonu Yok Sattı

OpenSea verilerine göre, eski ABD başkanı Donald Trump tarafından oluşturulan 45.000 adet NFT ticareti kartı koleksiyonu saatler içinde tükendi ve şimdiden 648’den fazla ETH ya da yaklaşık 785.000 dolar işlem hacmi elde etti.

donald trumpin nft koleksiyonu tukendi 2

Halka açık satış, Perşembe gecesi “önemli bir duyurunun” teaser’ının ve Trump’ın Truth Social hesabındaki bir açıklamanın ardından geldi. Trump’ın NFT’lerinin ilk fiyatı ise 99 dolar olarak belirlendi.

Duyuruda, 45 ya da daha fazla NFT satın almanın alıcılara Trump ile Güney Florida’da bir gala yemeğine davetinin “garanti edileceği” belirtildi.

Sahipleri arasında şimdiden bazı Trump NFT balinaları var gibi görünüyor. Şu anda 34 cüzdan, koleksiyondan 100 ya da daha fazla öğe tutuyor. OpenSea rakamları ayrıca, 1.000 NFT’nin halka açık satışından saatler önce bir cüzdana airdrop ile atıldığını gösteriyor. İkinci en büyük balinada ise şu anda 673 NFT bulunuyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
434.109,96 TL 1,19%
ethereumETH/TRY
30.850,38 TL 1,81%
tetherUSDT/TRY
18,82 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.199,93 TL 0,19%
usd-coinUSDC/TRY
18,82 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
7,58 TL 2,10%
binance-usdBUSD/TRY
18,82 TL 0,06%
cardanoADA/TRY
7,51 TL 0,17%
dogecoinDOGE/TRY
1,75 TL 2,52%
okbOKB/TRY
852,90 TL 10,57%
Bağlantıyı kopyala