DeFi Staking Protokolü Tenderize’ye, 3 Milyon Dolarlık Yatırım

defi staking protokolu tenderizeye 3 milyon dolarlik yatirim

DeFi platformları, kripto sektöründe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kripto sektöründeki birçok şirket yeni yatırımlar alarak gelişmeye başladı. Bu kez DeFi Staking Protokolü Tenderize, 3 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu.

Tenderize, 3 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

DeFi Staking Protokolü Tenderize, Blockchain girişim sermayesi şirketi Eden Block tarafından yönetilen finansman turunda 3 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu.

defi staking protokolu tenderizeye 3 milyon dolarlik yatirim

Yapılan açıklamaya göre, turdaki diğer yatırımcılar arasında Blockchain altyapı firması Figment, web3 angel kolektif şirketi Daedalus ve dijital varlık yatırım firması TRGC yer aldı.

Ekibin Livepeer, Pocket Network ve Yearn gibi projelerindeki amaç web3 protokolleri için daha iyi bir staking deneyimi yaşatmak. Bununla birlikte likidite ve staking ödülleriyle ağı güvence altına almak.

Şu anda Tenderize ekibi, cüzdanlar, analiz platformları, saklamalı stake etme ortakları ve borsalarla entegrasyonlar üzerinde çalışmalar yapıyor.

Ayrıca hatırlatacak olursak, Singapur merkezli bir Web3 oyun teknolojisi şirketi olan Planetarium Labs, Animoca Brands liderliğindeki A Serisi finansman turunda 32 milyon dolarlık yatırım aldığını açıklamıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.893,45 TL 7,30%
ethereumETH/TRY
31.240,78 TL 5,95%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,08%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.112,42 TL 7,59%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,10%
xrpXRP/TRY
6,15 TL 8,86%
cardanoADA/TRY
8,46 TL 12,56%
solanaSOL/TRY
652,98 TL 11,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 13,36%
Bağlantıyı kopyala