Changpeng Zhao’ndan Biden’ın Kripto Varlık Raporlarına Övgü

binance ceosu bidenin kripto varlik raporlarini degerlendirdi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Biden yönetimi tarafından yayınlanan ve kripto para birimleri için bir politika çerçevesi sunmayı amaçlayan kripto varlık raporlarını övdü.

Binance CEO’su Biden’ın Kripto Varlık Raporlarını Değerlendirdi

Binance‘ın CEO’su Changpeng Zhao, çeşitli ülkelerde ve yargı bölgelerinde kripto paralara dönük düzenleme çalışmaları devam ederken ABD’de Biden yönetiminin 16 Eylül’de yayımladığı kripto para düzenlemelerinin nasıl olması gerektiğine dair taslak metinden övgüyle bahsetti.

changpeng zhao bitcoin

Binance CEO’su Changpeng Zhao, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

ABD’nin kripto düzenlemesine yönelik tüm hükümet yaklaşımı, bu alanı yöneten mevcut eyalet yasaları ve düzenlemelerine karşı çok ihtiyaç duyulan tutarlılığı ve netliği getirecek.

Konu ile ilgili olarak detay vermek gerekirse yayımlanan taslak metin, ABD yönetiminin kripto paralara yönelik benimsediği politika için bir yasal çerçeve oluşturma çalışmalarında son derece önemli bir adım.

Ayrıca söz konusu taslak metinde, ABD Hazine Bakanlığı‘ndan düzenlemelere dönük çabalarına hız vermesi, merkez bankası dijital paraları (CBDC) üzerine araştırma yapılması için daha fazla destek sağlanması ve hacker’lar tarafından dijital varlık kullanımına karşı planlarda yer alıyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
362.866,79 TL 0,13%
ethereumETH/TRY
26.061,80 TL 3,10%
tetherUSDT/TRY
18,28 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
18,29 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.061,47 TL 0,43%
binance-usdBUSD/TRY
18,27 TL 0,29%
xrpXRP/TRY
6,51 TL 8,14%
cardanoADA/TRY
8,69 TL 2,19%
solanaSOL/TRY
600,20 TL 0,30%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 1,23%
Bağlantıyı kopyala