bitcoinBTC/TRY
760.915,51 TL 0,22%
ethereumETH/TRY
45.493,51 TL 0,40%
tetherUSDT/TRY
27,55 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.863,05 TL 1,01%
xrpXRP/TRY
14,68 TL 5,02%
usd-coinUSDC/TRY
27,55 TL 0,09%
staked-etherSTETH/TRY
45.485,53 TL 0,68%
solanaSOL/TRY
651,73 TL 2,02%
cardanoADA/TRY
7,12 TL 1,21%
dogecoinDOGE/TRY
1,69 TL 1,03%

Paylaş

BlackRock CEO’sundan kripto açıklaması

blackrock ceosundan kripto aciklamasi

BlackRock CEO’su kripto para birimleri hakkında yeni açıklamalar yapmaya devam ediyor. BlackRock CEO’su Larry Fink, kriptonun herhangi bir para biriminin ötesine geleceğini dile getirdi.

BlackRock CEO’sundan Kripto Para Birimlerine Övgü

BlackRock CEO’su Larry Fink, Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimleri hakkında yeni açıklamalar yapmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce Bitcoin hakkında açıklamalar yapan Fink son olarak kripto para birimleri hakkında da açıklamalarda bulundu.

CNBC ile yaptığı bir röportajda kripto paraları genel anlamda ele alarak “Bu bir global varlık,” dedi. Fink açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

Diğer varlık sınıflarıyla kıyaslandığında ayrışan bir değeri var, ama daha da önemlisi, bu, oldukça global olduğu için herhangi bir para birimini geçebilir.

Fink açıklamasının devamında ise, “Dolarımızın değerine, son iki ay içinde nasıl değer kaybettiğine ve son beş yılda ne kadar değer kazandığına bakın, bir uluslararası kripto ürünü bunu gerçekten aşabilir. İşte bu yüzden büyük fırsatlar olduğunu düşünüyoruz. Ve bu nedenle artan bir ilgi görüyoruz. Ve bu ilgi küresel olarak yaygın.” ifadelerini kullandı.

Son olarak varlık yönetim şirketi BlackRock, geçen ay spot Bitcoin ETF’si için Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) başvuruda bulunmuş ve sektörde geniş çaplı bir ralli başlatmıştı. SEC’in, henüz bir spot Bitcoin fonunu onaylamadığını belirtelim.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala