Binance, Justin Sun’ın Huobi Hissesini Satın Almayacak

binance justin sunin huobi hissesini satin almayacak

Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’in bir süredir Justin Sun’ın Huobi hissesini satın alacağı konuşuluyordu. Konu hakkında bazı kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Binance’in böyle bir satın alma fikri bulunmuyor.

Binance, Huobi Hissesi Satın Almıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, konuya hâkim kişilerin aktardıklarına göre geçtiğimiz günlerde Tron Blockchain ağının kurucusu olan Justin Sun’ın rakip kripto para borsası Huobi’deki mülkiyet hissesini satın alma teklifini reddetti.

binance justin sunin huobi hissesini satin almayacak 2

Kaynak tarafından aktarılan bilgiye göre Binance, Huobi’nin Çin anakarasıyla bağları olduğu ve Binance’in hiçbir şey yapmak istemediği bağları olduğu söylentileri nedeniyle ilgilenmedi. Kısa bir süre önce Justin Sun, Huobi’nin Hong Kong’da lisans almak ve orada Huobi Hong Kong adında yeni bir kripto para borsası başlatmak istediğini dile getirmişti.

Justin Sun’ın Huobi ile ilişkisinin kapsamı bir süredir gizlenmişti. About Capital isimli bir şirket, geçtiğimiz yıl Ekim ayında Houbi’yi satın aldı. Sun’ın temsilcileri, About Capital ile bir ilişkisi olmadığını belirtmiş olsa da kripto para borsası Huboi, Ocak ayında Justin Sun’ın şirketin lideri olduğunu doğrulamıştı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
553.988,66 TL 1,06%
ethereumETH/TRY
38.316,36 TL 0,66%
tetherUSDT/TRY
20,62 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
6.271,78 TL 1,01%
usd-coinUSDC/TRY
20,64 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
10,40 TL 0,31%
staked-etherSTETH/TRY
38.320,28 TL 0,61%
cardanoADA/TRY
7,48 TL 3,43%
dogecoinDOGE/TRY
1,48 TL 0,10%
matic-networkMATIC/TRY
18,39 TL 0,15%
Bağlantıyı kopyala