bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,410.26 0.32%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,142.45 2.82%
bnb
BNB (BNB) $ 562.37 2.08%
solana
Solana (SOL) $ 142.38 3.10%
xrp
XRP (XRP) $ 0.494291 1.66%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.464574 2.04%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.153385 1.34%

Avalanche ile TSM’den İş Birliği: 30 Milyon Oyuncuyu İlgilendiriyor

Avalanche ile TSMden Is Birligi 30 Milyon Oyuncuyu Ilgilendiriyor

Blockchain platformu Avalanche, küresel oyun ve içerik şirketi TSM ile iş birliğine gittiğini duyurdu. Ortaklık kapsamında TSM’nin 30 milyon kullanıcıya erişen oyunu Blitz, Web3 özelliklerine erişim için Avalanche ağını kullanacak.

Avalanche ile TSMden Is Birligi 30 Milyon Oyuncuyu Ilgilendiriyor

Avalanche ile TSM’den Ortaklık

Avalanche, küresel oyun şirketi TSM’nin 30 milyon oyuncusuna kapılarını açıyor. Avalanche’tan yapılan açıklamada, iş birliğinin oyuncular, hayranlar ve içerik oluşturucular için yeni deneyimler yaratacağı belirtildi. Açıklamada, ortaklığın oyunculara öncelik veren Web3 oyun ürünlerini ana akıma getirme yolunda büyük bir adım atacağı ifade edildi. TSM ve Blitz ayrıca tüm kullanıcı ödemelerini desteklemek ve dijital varlıkları depolamak, satmak ve satın almak için Core’u kullanacak.

Açıklamada Blitz’in hızı ve ölçeklenebilirliği en üst düzeye çıkarmak için Avalanche Alt Ağı üzerine inşa edileceği kaydedildi. Blitz ağında Avalanche markalı turnuvalar düzenlenecek. Blitz’in ağında gaz ücretleri için AVAX kullanılacak. Oyuncuların yaptığı her işlemde AVAX işlemlerinin bir kısmı yakılacak. Açıklamada, ortaklığın Avalanche oyunları için önemli bir zamanda geldiğine de yer verildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala