145 Milyon XRP El Değiştirdi

145 milyon xrp transfer edildi

Bireyler ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen önemli kripto varlık transferlerini gösteren Whale Alert verileri, son zamanlarda yapılan bazı önemli XRP işlemleri hakkında bilgi veriyor. Whale Alert tarafından sağlanan verilere bakıldığında 145 milyon XRP‘nin Ripple yardımıyla başka hesaplara transfer edildiği görülüyor.

Whale Alert tarafından paylaşılan tweetlere göre, son 11 saat içinde yaklaşık 134 milyon dolar değerinde XRP el değiştirdi.

Bu işlemlerde Ripple‘ın, birkaç dijital borsanın ve saklama platformu BitGo‘nun yer aldığı beş büyük kripto işlem platformu tespit edildi.

Yapılan en büyük transfer 52.027.950 XRP oldu. Bu fonlar Bybit borsasından Binance‘e aktarıldı.

xrp fiyati

Bu XRP Transferleri İlk Değil

Yakın bir tarihte benzer bir şekilde 100 milyon XRP’ın Binance’a taşındığını ve dikkatleri üzerine çektiğini sizlerle paylaşmıştık. Yine Whale Alert tarafından sağlanan verilere göre 40 milyon XRP RL18-VN cüzdanına ve Bitso borsasına aktarılmıştı.

Haberimizin yazımı itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre XRP 1.08 dolardan işlem görmekte.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 563.131,47 TL 7,74%
ethereum
Ethereum (ETH) 35.264,43 TL 2,23%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.336,55 TL 1,37%
cardano
Cardano (ADA) 20,37 TL 3,33%
tether
Tether (USDT) 9,13 TL 0,06%
xrp
XRP (XRP) 10,41 TL 2,13%
solana
Solana (SOL) 1.467,32 TL 8,31%
polkadot
Polkadot (DOT) 404,85 TL 10,47%
usd-coin
USD Coin (USDC) 9,13 TL 0,21%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,18 TL 3,53%
Copy link
Powered by Social Snap