bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,395.25 0.36%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,501.02 0.30%
bnb
BNB (BNB) $ 586.25 0.01%
solana
Solana (SOL) $ 135.27 2.06%
xrp
XRP (XRP) $ 0.486688 0.73%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.375811 3.06%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.124295 0.18%

Trust Wallet, Bitcoin transfer gecikmesinin nedenini açıkladı

Trust Wallet

Kripto cüzdan sağlayıcısı Trust Wallet bugün yaptığı açıklamada, Bitcoin (BTC) düğümünde yaşanan yoğunluk nedeniyle transfer işlemlerinin altı saate kadar geciktiğini duyurdu.

Sorunun nedeni olarak Bitcoin ağında blok başı işlem sayısındaki artışı işaret eden yetkililer, bu durumun düğümler üzerinde baskı yaratarak hizmet sağlayıcıları arasında istikrarsızlığa neden olduğunu belirtti.

Bitcoin ağındaki sorunları takip etmeye devam edeceklerini vurgulayan yetkililer, hızlı ve etkili çözümler üretmek için kararlı olduklarının altını çizdi.

Dev kripto para borsası Binance ile yeni bir Web3 cüzdanı üzerinde çalıştıklarını açıklayan Trust Wallet CEO’su Eowyn Chen, BTCHaber TV’ye verdiği özel röportajda şirketinin gelecek planlarından bahsetmişti.

Kripto para fiyatlarındaki yükseliş ve Bitcoin ağında NFT oluşturulmasını sağlayan Ordinals, ağ aktivitesi ve ücretlerin önemli ölçüde artmasına neden oluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Buğra Çimen

Buğra Çimen, 5 Ocak 2000 tarihinde İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatını İstanbul’da devam ettiren Buğra, Başakşehir Doğa Anadolu Lisesi’nden mezun olmasının ardından lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nin İktisat bölümünde sürdürüyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala