bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 68,127.25 1.47%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,516.27 0.04%
bnb
BNB (BNB) $ 602.35 1.18%
solana
Solana (SOL) $ 184.20 5.50%
xrp
XRP (XRP) $ 0.600943 1.21%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.438246 0.15%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.140045 4.22%

Tether’den BM suçlamasına tepki

tether

Kripto para şirketi Tether, Birleşmiş Milletler’in (BM) suçlamalarına karşı çıkarak stablecoin USDT’nin suçlular tarafından kullanılan bir araç olduğu iddiasını reddetti. Tether ekibi, uluslararası kolluk kuvvetleriyle işbirliği yaptıklarını ve blokzinciri teknolojisinin yasadışı faaliyetleri tespit etmede önemli bir rol oynadığını belirtti.

Şirket, şeffaf blokzinciri teknolojisiyle suçları takip etmeyi kolaylaştırdığını ve kripto para birimi ile ilgili suçlarla mücadelede güçlü bir araç olduğunu savundu.

Tether’den BM’ye blokzinciri dersi

BM raporunun blokzinciri teknolojisinin rolünü göz ardı ettiğini belirten Tether, kara para aklama ve yasadışı faaliyetlerle mücadeleye olan taahhüdünü vurguladı.

Şirket, son aylarda 300 milyon ABD Dolarını dondurarak suç teşkil eden kullanımla mücadelede kararlı olduklarını da vurguladı.

Tether, BM’yi merkezi sabit kripto paraların mali suçlarla mücadeledeki pozitif etkisini göz önünde bulundurmaya ve modern stratejilerle iş birliğine yönelik diyaloga çağırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala