bitcoinBTC/TRY
739.822,57 TL 0,49%
ethereumETH/TRY
45.974,57 TL 0,20%
tetherUSDT/TRY
27,46 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.895,95 TL 0,73%
xrpXRP/TRY
14,18 TL 1,51%
usd-coinUSDC/TRY
27,46 TL 0,01%
staked-etherSTETH/TRY
45.947,11 TL 0,15%
cardanoADA/TRY
6,88 TL 0,72%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 0,09%
solanaSOL/TRY
558,34 TL 0,57%

Paylaş

Shiba Inu’nun (SHIB) Aylık İşlem Sayısında Artış Yaşanıyor

shiba inunun aylik islemlerinde artis yasaniyoras

Kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin’in hareketlenmesi ile beraber toparlanmaya başlamış durumda. Meme kripto para birimlerinde de hareketlilik söz konusu. Bloxy.info’a göre; Temmuz 2022’de SHIB işlemleri, haziran ayına göre yüzde 34 arttı. Haziran ayında 15 ayın en düşük değeri kaydedilmişti.

Shiba Inu’nun (SHIB) Aylık İşlem Sayısı Yüzde 34 Arttı

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) sık sık yeni yaptığı çalışmalar ile gündeme geliyor. Bu karşılık son dönemde SHIB’in aylık işlem sayısında düşüş gözlemlenmişti. Ayrıca son aylarda genel kripto piyasasıyla bağlantılı olarak SHIB’in fiyatı da düşüş yaşamıştı.

Blockchain analitik web sitesi bloxy.info’dan alınan istatistiklere göre, haziran ayında SHIB işlem hacmi 15 ayın en düşük seviyesi olan 157.889’a gelmişti. Temmuz 2022’de ise yüzde 34’lük bir artış yaşandı.

shiba inunun aylik islemlerinde artis yasaniyorad
bloxy.info

Daha önce Google Trend’lerde son 12 ayda dünya çapında “Shiba Inu” anahtar kelimesiyle ilgili aramalar, Temmuz ayında en düşük seviyelere inmişti.

Shiba Inu ekibi, kısa süre önce GameFi projesi Shiba Eternity’yi duyurdu. Konuya ilişkin daha detaylı bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz: https://www.btchaber.com/shiba-inudan-yeni-mobil-oyun-shiba-eternity/

Son olarak Shiba Inu (SHIB) haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 39,24 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala