bitcoinBTC/TRY
1.587.809,47 TL 0,11%
ethereumETH/TRY
94.109,79 TL 1,94%
tetherUSDT/TRY
30,80 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
11.894,78 TL 1,08%
solanaSOL/TRY
3.170,63 TL 0,54%
staked-etherSTETH/TRY
94.000,69 TL 1,90%
xrpXRP/TRY
16,75 TL 0,54%
usd-coinUSDC/TRY
30,80 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
18,04 TL 1,51%
avalanche-2AVAX/TRY
1.132,89 TL 0,14%

Paylaş

Robinhood’dan spot Bitcoin ETF hamlesi

robinhoodun kripto para ticaret hacmi artti 2

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanan yeni 11 Bitcoin ETF, yakında Robinhood uygulamasında listelenecek. Hamleyi Robinhood CEO’su Vlad Tenev duyurdu.

Robinhood’un, SEC’in spot Bitcoin ETF’lerini onaylama kararından heyecan duyduğunu belirten kripto para alım satım platformunun CEO’su Tenev, X’te şu ifadeleri kullandı:

“Kripto erişiminde eğrinin önünde yer aldık ve bu ETF’leri mümkün olan en kısa sürede Robinhood’da listelemeyi planlıyoruz. Bu dönüm noktası, kripto para birimlerinin geleneksel finans ile entegrasyonunu geliştiriyor. Sadece netlik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimize dijital varlık yatırımlarını yönetmede fayda sağlayan sofistike risk yönetimi araçları için yollar açıyor. Etik anlayışımız ‘katılım güçtür’. Kullanıcılarımızı güçlendirmek için Robinhood, Bitcoin, ETF’ler ve risk yönetimi stratejileri hakkında eğitim materyalleri sağlıyor. Robinhood Financial aracılığıyla çeşitli yatırım seçenekleri ve Robinhood Crypto aracılığıyla son teknoloji kripto ticareti sunuyoruz. Hedefimiz 2024 yılında da en güvenli, en uygun maliyetli ve en güvenilir kripto deneyimini sunmaktır. Kripto ve geleneksel finansal sistemler arasındaki boşluğu doldurmaya devam ederken daha fazla gelişme için bizi izlemeye devam edin.”

Mümkün olan en kısa sürede

ABD’de ilk kez onaylanan Bitcoin’e odaklı 11 ETF, bugünden itibaren işlem görmeye başlayacak. Bunlar arasında Bitwise, Grayscale, Hashdex, BlackRock, Valkyrie, BZX, Invesco, VanEck, WisdomTree, Fidelity ve Franklin Templeton’dan gelen fonlar yer alıyor. Şu anda, işlem gören fonların Robinhood’da listelenme tarihi açıklanmadı, ancak bunun “mümkün olan en kısa sürede” gerçekleşeceği vurgulandı.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala