bitcoinBTC/TRY
1.269.025,31 TL 1,09%
ethereumETH/TRY
65.490,97 TL 1,09%
tetherUSDT/TRY
28,90 TL 0,22%
bnbBNB/TRY
6.663,68 TL 1,01%
xrpXRP/TRY
18,07 TL 0,02%
solanaSOL/TRY
1.838,14 TL 3,43%
usd-coinUSDC/TRY
28,90 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
65.479,98 TL 0,23%
cardanoADA/TRY
12,91 TL 8,04%
dogecoinDOGE/TRY
2,87 TL 8,17%

Paylaş

Peter Brandt, Z Kuşağına Bitcoin ile İlgili Tavsiyelerde Bulundu

peter brandt z kusagina bitcoin ile ilgili tavsiyelerde bulundu

Kripto para piyasasının önde gelen analistlerinden deneyimli trader Peter Brandt sık sık Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettiriyor. Peter Brandt yine Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. Peter Brandt bu kez Z kuşağına bazı yatırım tavsiyelerinde bulundu. Bu tavsiyelerin arasında lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) de vardı.

Peter Brandt, Bitcoin Konusunu Ele Aldı

Peter Brandt, Z kuşağı üniversite öğrencilerine kariyerlerini nasıl inşa edecekleri ve kazançlarını nasıl yönetecekleri konusunda birkaç tavsiye paylaştı. Brandt özellikle iyi maaşlı bir işi kolayca güvence altına alabilecekleri ve mümkünse öğrenci borcundan kaçınabilecekleri bir alanda bir derece seçmelerini tavsiye etti.

Ayrıca Peter Brandt yatırım konusuna da değindi. Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin‘den bahsetti. Brandt, Z kuşağının birikimlerinin çoğunu BTC’ye ve sağlam şirketlerin hisse senetlerine ayırması ve sonra onları elinde tutması gerektiğini söyledi.

Bir Twitter kullanıcısı, Brandt’e Bitcoin’de ne kadar süredir yükselişte olduğunu sordu. Brandt ise Bitcoin’in (BTC) yıllardır yükselişte olduğunu vurguladı.

Son olarak hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz haftalarda Peter Brandt, Bitcoin (BTC) sahiplerini kızdıran bir paylaşım yapmıştı. Brandt, lider kripto para birimini uzun bir süre tutmanın bir anlamı olmadığını iddia etmişti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala