bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,669.06 1.78%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,042.84 1.90%
bnb
BNB (BNB) $ 555.69 0.79%
solana
Solana (SOL) $ 141.38 2.53%
xrp
XRP (XRP) $ 0.520847 3.94%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.483805 3.69%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.152154 0.39%

Paribu’dan Merge Yükseltmesi Hakkında Duyuru

Paribudan Merge Yukseltmesi Hakkinda Duyuru

Ethereum‘un PoS‘a (hisse kanıtı) geçişinde ilk adım olan Merge’e saatler kala kripto para borsalarından açıklama gelmeye devam ediyor. Birçok borsa Merge yükseltmesi hakında kullanıcılarını bilgilendirirken bir duyuru da Paribu‘dan geldi. Paribu, Merge sırasında Ethereum (ETH) ve ERC-20 token’larının yatırma ve çekme işlemlerini geçici olarak askıya alacaklarını açıkladı.

Paribu'dan Merge Yükseltmesi Hakkında Duyuru

Paribu Merge Sonrası PoS Ağını Destekleyecek

Birçok kripto para borsası Ethereum’un Merge yükseltmesi sonrası güncellemelerini PoS üzerinde gerçekleştiriyor. Bu noktada çalışmalarına devam eden borsalar, yaşanan bu yükseltme sonrası ETH kodunu PoS ağı için kullanıyor. PoS’u kabul etmeyip madenciliğe devam edenler ise fark yaratarak PoW ağını ayrıştıracaklar. Bu noktada ortaya yeni bir token çıkma olasılığı olduğundan borsalar konu hakkında bilgilendirme yaptı.

Paribu ek olarak güncelleme öncesi ETH cüzdanlarındaki varlıkların anlık görüntüsünün alınacağını ve yeni bir token oluşması durumunda listeleme kriterlerine göre konunun değerlendirileceğini belirtti. Ek olarak Paribu kullanıcılarının bu süreçte herhangi bir işlem yapmasına gerek olmadığı da vurgulandı.

Son olarak Etheruem Merge’ün ne olduğunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak rehberimize erişebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi arttı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala