NFT Platformu Rarible, Immutable ile Ortaklık Kuruyor

nft platformu rarible immutable ile ortaklik kuruyor

NFT platformları, piyasada tutunmak ve varlıklarını sürdürmek için çeşitli ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Popüler NFT platformu Rarible de bunlardan biri. Rarible, oyun NFT’lerini genişletmek için Immutable ile iş birliği yapıyor.

Rarible, Oyun NFT’leri İçin Immutable ile Anlaşma Sağladı

NFT platformu Rarible, kullanıcılarının Blockchain tabanlı oyunlardan NFT alıp satmalarını sağlamak için Ethereum L2 ölçeklendirme protokolü Immutable X ile anlaştı.

Rarible, Immutable’ın bünyesinde bulunan Gods Unchained, Guild of Guardians ve Illuvium gibi oyunlarda kullanıcıların NFT alıp satmasını sağlayacak. Gods Unchained, bu yılın ocak ayında 6.32 milyon dolarlık en yüksek işlem hacmine ulaşmıştı.

The Block‘a konuşan Rarible’ın kurucu ortağı Alex Salnikov, Polygon ve Solana’daki oyun varlıklarının daha önce platformda mevcut olduğunu söyledi. 

Ekran Resmi 2022 09 13 16.32.37

Blokchain şirketi Immutable tarafından oluşturulan Immutable X, NFT’lerin hızlı işlem ücretleri ile satılmasına sağlıyor. Immutable X, Blockchain tabanlı oyun varlıklarına odaklanmaya devam ediyor.

Ayrıca belirtmek gerekirse, geçtiğimiz mart ayında popüler NFT platformu Rarible, Polygon’da basılan NFT varlıkları için destek eklediğini açıklamıştı.  Rarible, Polygon desteğiyle birlikte toplam platform sayısını dörde çıkartmıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
372.890,03 TL 0,94%
ethereumETH/TRY
24.928,14 TL 0,15%
tetherUSDT/TRY
18,53 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
5.416,12 TL 0,41%
usd-coinUSDC/TRY
18,53 TL 0,13%
xrpXRP/TRY
8,91 TL 2,48%
binance-usdBUSD/TRY
18,55 TL 0,14%
cardanoADA/TRY
7,96 TL 0,62%
solanaSOL/TRY
624,79 TL 0,50%
dogecoinDOGE/TRY
1,20 TL 6,57%
Bağlantıyı kopyala