GameStop NFT Pazaryerinin Beta Sürümü Loopring Üzerinde Başlatıldı

gamestop nft pazaryerinin beta surumu loopring uzerinde baslatildi

NFT platformları arasındaki sıkı rekabet devam ederken, GameStop da bu rekabete dahil oldu. GameStop, geçtiğimiz günlerde şirketin 4. çeyrek mali verilerini açıkladığı bir toplantıda NFT platformu bu yılın ikinci çeyreğinde başlatacağının sinyallerini vermişti.

Loopring‘in resmi Twitter hesabı GameStop NFT pazaryerini beta sürümünün Loopring L2 üzerine inşa edileceği açıklandı. Söz konusu açıklama şu şekilde:

GameStop’un NFT Pazaryeri Loopring’de

Bilindiği üzere NFT‘lerin ana akım haline gelmesi ile beraber birçok şirket bu alandaki yatırımlarını ve çalışmalarını hızlandırdı. Gamestop’ta bunu başarmak için, yeni GameStop NFT pazaryerini, Ethereum’un ikinci katmanının, özellikle Loopring L2’nin üzerine inşa edileceğini açıkladı.

Loopring L2, kullanıcıların Ethereum gibi güvenli, merkezi olmayan ve güvenilir bir şekilde tarafsız bir ortam tarafından sabitlenen en güçlü dijital mülkiyet haklarını almasını sağlıyor. Ayrıca Loopring L2, Ethereum’un kendi kendine saklama güvenliğini devralırken, pahalı gaz ücretlerini ortadan kaldırıyor.

Loopring’in resmi Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yapıldı:

Bugünün tüm NFT alanı için önemli bir dönüm noktası olduğuna inanıyoruz ve oyun, dijital mülkiyet ve yeni dijital ekonomilerde bir sonraki sınırı inşa etmenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
547.772,54 TL 2,19%
ethereumETH/TRY
37.715,07 TL 1,65%
tetherUSDT/TRY
20,17 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
6.194,17 TL 1,59%
usd-coinUSDC/TRY
20,17 TL 0,10%
xrpXRP/TRY
10,22 TL 0,73%
cardanoADA/TRY
7,58 TL 1,14%
staked-etherSTETH/TRY
37.710,44 TL 1,60%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 1,35%
matic-networkMATIC/TRY
17,96 TL 1,50%
Bağlantıyı kopyala