bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,949.94 0.18%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,120.98 0.95%
bnb
BNB (BNB) $ 580.17 0.05%
solana
Solana (SOL) $ 173.05 2.20%
xrp
XRP (XRP) $ 0.521391 0.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.481345 0.29%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.153198 1.06%

GameStop NFT Pazaryerinin Beta Sürümü Loopring Üzerinde Başlatıldı

gamestop nft pazaryerinin beta surumu loopring uzerinde baslatildi

NFT platformları arasındaki sıkı rekabet devam ederken, GameStop da bu rekabete dahil oldu. GameStop, geçtiğimiz günlerde şirketin 4. çeyrek mali verilerini açıkladığı bir toplantıda NFT platformu bu yılın ikinci çeyreğinde başlatacağının sinyallerini vermişti.

Loopring‘in resmi Twitter hesabı GameStop NFT pazaryerini beta sürümünün Loopring L2 üzerine inşa edileceği açıklandı. Söz konusu açıklama şu şekilde:

GameStop’un NFT Pazaryeri Loopring’de

Bilindiği üzere NFT‘lerin ana akım haline gelmesi ile beraber birçok şirket bu alandaki yatırımlarını ve çalışmalarını hızlandırdı. Gamestop’ta bunu başarmak için, yeni GameStop NFT pazaryerini, Ethereum’un ikinci katmanının, özellikle Loopring L2’nin üzerine inşa edileceğini açıkladı.

Loopring L2, kullanıcıların Ethereum gibi güvenli, merkezi olmayan ve güvenilir bir şekilde tarafsız bir ortam tarafından sabitlenen en güçlü dijital mülkiyet haklarını almasını sağlıyor. Ayrıca Loopring L2, Ethereum’un kendi kendine saklama güvenliğini devralırken, pahalı gaz ücretlerini ortadan kaldırıyor.

Loopring’in resmi Twitter hesabı üzerinden konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yapıldı:

Bugünün tüm NFT alanı için önemli bir dönüm noktası olduğuna inanıyoruz ve oyun, dijital mülkiyet ve yeni dijital ekonomilerde bir sonraki sınırı inşa etmenin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala