bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,296.03 3.93%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,698.59 5.21%
bnb
BNB (BNB) $ 595.57 2.68%
solana
Solana (SOL) $ 165.42 5.77%
xrp
XRP (XRP) $ 0.526946 0.35%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.462263 4.38%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.163157 3.10%

Eski Ripple Yetkilisi XRP Banka Konsepti Hakkında Açıklama Yaptı

eski ripple yetkilisi xrp banka konsepti hakkinda aciklama yapti

Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davası devam eden Blockchain şirketi Ripple cephesinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ripple’ın Eski Geliştirici İlişkileri Direktörü Matt Hamilton, Ripple (XRP) geri satın alma teklifinin yazarı olan Jimmy Vallee tarafından dile getirilen Ripple banka konsepti hakkında yorumlarda bulundu.

Eski Ripple Yetkilisine Göre Fikir Aldatmaca Gibi Görünüyor

Ripple’ın Eski Geliştirici İlişkileri Direktörü Matt Hamilton, Ripple topluluğu tarafından son dönemde dile getirilen Ripple Bankası fikri hakkında açıklama yaptı. Matt Hamilton Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, söz konusu fikrin komik olmasının yanında aynı zamanda bir aldatmaca gibi göründüğünü belirtti.

Matt Hamilton açıklamasında XRP’nin fiyatının piyasa tarafından belirlendiğini, bir kişinin kitaplarının satışını artırmaya karar verip 10.000 dolar olarak onaylaması sebebiyle olmadığını dile getirdi. Bununla birlikte Matt Hamilton, daha önce Jimmy Vallee’nin iddialarına meydan okumuş ve ne XRP’nin geri alımının ne de token’ı doğrudan altına bağlamanın mümkün olmadığını dile getirmişti. Son olarak kısa bir süre önce Ripple’ın SEC ile olan davasından tanıdığımız John Deaton, Ripple’ın para transfer ücretlerini düşürmek için bir ortaklık kurulması teklifinde bulunmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. Erken yaşta bilgisayar ve internetle tanışan Burak, Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerikler üreterek sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala