Cristiano Ronaldo’nun NFT Koleksiyonu 18 Kasım’da Çıkıyor

cristiano ronaldonun nft koleksiyonu 18 kasimda cikiyor

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile Binance ortaklık kurdu. Kurulan ortaklıkla birlikte Cristiano Ronaldo’nun ilk NFT koleksiyonu için tarih verildi.

Ronaldo’nun İlk NFT Koleksiyonu 18 Kasım’da Satışa Sunulacak

Manchester United’ın başarılı futbolcusu Cristiano Ronaldo, günlük işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ile ortaklık kurdu. Ronaldo ve Binance arasında kurulan ortaklıkla birlikte ünlü futbolcunun ilk NFT koleksiyonunun 18 Kasım’da satışa sunulacağı açıklandı.

Konu hakkında açıklama yapan Binance Kurucu Ortağı ve Pazarlama Direktörü He Yi, şu ifadeleri kullandı:

Metaverse ve Blockchain’in internetin geleceği olduğuna dair inancımız tam. Daha fazla insanın Blockchain’i anlamasına yardımcı olmak adına bu alanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Spor ve eğlence endüstrisi için web3 altyapısını nasıl oluşturduğumuzu göstermek adına Cristiano Ronaldo ile iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Binance ortaklığı sonrasında açıklama yapan Ronaldo, “Hayranlarım için unutulmaz ve benzersiz bir şey oluşturmamız benim için oldukça önemli çünkü hayranlarım, başarımın büyük bir parçası.” dedi. Son olarak Cristiano Ronaldo, NFT koleksiyonunun yeni parçalarının 2023 yılının başlarında sunmayı planladığını açıkladı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
316.493,13 TL 2,56%
ethereumETH/TRY
23.619,46 TL 2,25%
tetherUSDT/TRY
18,63 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.212,86 TL 1,38%
usd-coinUSDC/TRY
18,60 TL 0,17%
binance-usdBUSD/TRY
18,59 TL 0,28%
xrpXRP/TRY
7,29 TL 13,74%
dogecoinDOGE/TRY
1,65 TL 3,10%
cardanoADA/TRY
6,39 TL 4,60%
matic-networkMATIC/TRY
17,80 TL 4,67%
Bağlantıyı kopyala