Cardano NFT Satışları, 27 Milyon Dolara Ulaştı

cardano nft satislari 27 milyon dolara ulasti

NFT’lerin popülaritesi, her geçen gün artıyor. Daha fazla kişi gün geçtikçe NFT’leri benimsiyor. NFT alanında en önemli çalışmalara imza atan Cardano, sektörde öncü olmaya ve büyümeye devam ediyor.

Cardano‘nun arkasındaki Blockchain şirketi IOHK’nın paylaştığı istatistiklere göre, Cardano ağında 4,7 milyon NFT yayınlandı. Buna göre Cardano NFT satışları, Nisan ayında 27 milyon dolara ulaştı.

Cardano NFT Satışları, Artmaya Devam Ediyor

Mando#420 kullanıcı isimli Twitter hesabının paylaşımıyla, Cardano NFT satışlarının nisan ayında 27 milyon dolara ulaştığı ortaya çıktı.

Cardano NFT pazarından en son verileri paylaşan Opencnft ise son 30 günde 182.411 varlık satıldığını bildirdi. Ayrıca Cardano ağı üzerinde 937 proje inşa edildi ve toplam NFT projesi sayısı 5.549’a çıktı.

cardano nft satislari 27 milyon dolara ulasti

NFT sektöründe öncü olan, çalışmalar, iş birlikleri ve anlaşmalar yapmaya devam eden Cardano’nun, geçtiğimiz Nisan ayında, Ünlü rapçi Snoop Dogg’un NFT projesi Clay Nation, Cardano ağında olacağını aktarmıştık. Snoop Dogg’un NFT koleksiyonları, Cardano ağı yeni bir dönüm noktasını ulaşırken piyasaya sürülmüştü.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
319.326,49 TL 2,47%
ethereumETH/TRY
17.344,99 TL 3,32%
tetherUSDT/TRY
16,67 TL 0,14%
usd-coinUSDC/TRY
16,69 TL 0,18%
bnbBNB/TRY
3.595,98 TL 3,72%
binance-usdBUSD/TRY
16,71 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
5,21 TL 1,80%
cardanoADA/TRY
7,44 TL 2,76%
solanaSOL/TRY
539,56 TL 2,75%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 0,61%
Bağlantıyı kopyala