Burger King’ten, ABD’deki Müşterilerine Kripto Varlık Ödülü

burger king abd musterilerini kripto varlik ile odullendirecek

Popüler fast food zinciri Burger King, Robinhood ile birlikte ABD’deki müşterilerine kripto varlık dağıtmayı planlıyor. Burger King uygulamasından 5 dolardan fazla harcama yapan ABD’deki Burger King’s Royal Perks program üyeleri; 20 Bitcoin, 200 Ethereum ve ve 2 milyon Dogecoin olan ödül havuzundan ödül kazanabilecek.

Söz konusu olan bu uygulama Pazartesi gününden itibaren başlayacak. Üç hafta boyunca devam edecek.

Burger King Robinhood ile Birlikte Kripto Varlık Dağıtacak

Burger King, aracı platform Robinhood ile ortaklaşa karar verdikleri bu uygulama ile müşterilerine ödül olarak kripto varlık dağıtacak. Bununla birlikte program kapsamında çoğu müşteriye dogecoin verilecek. Ayrıca her 10.000 kişiden biri 1 Ethereum ve her 100.000 kişiden biri ise tam bir Bitcoin alacak. Bununla birlikte bu ödüllerden yararlanmak isteyen Burger King müşterilerinin, Robinhood’a kaydolmaları gerekecek.

burger king abddeki musterilerini kripto varlik ile odullendirecek

Hatırlatmak gerekirse; son aylarda azalan alım satım faaliyetinin önemli ölçüde daha az yeni finanse edilen hesaba yol açmasıyla Robinhood’un geliri üçüncü çeyrekte yüzde 78 düşmüştü. Robinhood bu hareketi ile kullanıcılarını yeniden platforma geri döndürmeyi amaçlıyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 653.567,51 TL 0,50%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.204,26 TL 1,04%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.242,72 TL 2,89%
tether
Tether (USDT) 11,93 TL 0,12%
solana
Solana (SOL) 2.352,27 TL 1,36%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,46%
xrp
XRP (XRP) 11,40 TL 0,46%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,93 TL 0,25%
polkadot
Polkadot (DOT) 423,39 TL 1,01%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,47 TL 1,62%
Bağlantıyı kopyala