Binance, Airdrop Portalını Duyurdu

binance airdrop portalini duyurdu

ABD’li düzenleyicilerle başı dertte olan Binance, yatırımcıları ilgilendiren yeni bir duyuru yaptı. İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası, yeni airdrop portalını erişime açtı.

Binance’ten Yeni Airdrop Portalı

Binance, borsa tarafından desteklenen airdrop‘lara genel bir bakış ve diğer ilgili bilgileri sağlayan yeni airdrop portalını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamaya göre kullanıcılar, tek portal üzerinden airdrop’ların ilerlemesini takip edebilecek. Borsa, airdrop platformun düzenli olarak güncelleneceğini bildirdi. Portala daha fazla detayın ekleneceğinin de sinyali verildi.

binance airdrop portalini duyurdu2

En yüksek hacimli borsa Binance‘te halihazırda 15 farklı airdrop etkinliği yer alıyor. Portalda Flare (FLR), Origin Dollar Governance (OGV), Edgeware (EDG), Pundi x Purse (PURSE) Sologenic (SOLO), Songbird (SGB), Boba Token (BOBA), Donie Finance (DON), KeyFi (KEYFI), Mettalex (MTLX), Venus Reward Token (VRT), Neutrino Token (NSBT), Selfkey (KEY) projelerinin airdrop’larına ilişkin bilgiler bulunuyor.

Diğer yandan Binance’in ABD’li düzenleyicilerle yaşadığı sorunlar bitmiyor. Borsanın stablecoin’i BUSD’nin ihracı yasaklanmıştı. BUSD’nin arkasındaki şirkete uyarı gönderilmişti. Ayrıca SEC, Binance US‘in Voyager için verdiği teklife itiraz etmişti.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
527.242,85 TL 0,14%
ethereumETH/TRY
33.578,71 TL 0,27%
tetherUSDT/TRY
19,13 TL 0,16%
bnbBNB/TRY
6.203,57 TL 0,09%
usd-coinUSDC/TRY
19,15 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
8,79 TL 2,45%
cardanoADA/TRY
6,82 TL 1,70%
dogecoinDOGE/TRY
1,43 TL 0,51%
staked-etherSTETH/TRY
33.365,34 TL 0,21%
matic-networkMATIC/TRY
20,77 TL 1,36%
Bağlantıyı kopyala