Balinalar, 20 Milyardan Fazla SHIB Satın Aldı

balinalar 20 milyardan fazla shib satin aldi

Etherscan tarafından elde edilen verilere göre; son bir saat içinde kripto para balinaları tarafından 20 milyardan fazla SHIB satın alındı. Alınan SHIB tokenları cüzdanlara aktarıldı.

Balinalar Toplu SHIB Alımlarına Devam Ediyor

Etherscan Balinalar kripto paraları bir cüzdandan diğerine (OTC işlemleri) ve kripto değişimlerini dijital adreslerine taşıdığında sekiz büyük SHIB transferi gerçekleştirildi.

balinalar 20 milyardan fazla shib satin aldi 3
Kaynak: etherscan 

Verilere göre; en büyük transfer 6.348.990.689 SHIB’yi içeriyordu. Ardından 2.799.990.000 SHIB transferi gerçekleşti. Ayrıca hatırlatmak gerekirse; WhaleStats tarafından Twitter’da paylaşılan verilere göre, 24 Aralık’ta bir Ethereum balinası da 53.684.945,423 SHIB satın almıştı.

Bunun yanında Shiba Inu’nun (SHIB) ağına her geçen gün yeni kullanıcılar ekleniyor. IntoTheBlock tarafından elde edilen verilere göre; Shiba Inu’nun ağı, eklenen yeni kullanıcılar ile 1.080.058’e ulaşmış durumda.

Ayrıca Shiba Inu (SHIB), 2021’de CoinMarketCap’te en çok görüntülenen kripto para birimi oldu. SHIB’yı hemen ardından lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) takip etti.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap verilerine göre; 0,000003694 dolardan işlem görüyor. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 455.978,31 TL 5,17%
ethereum
Ethereum (ETH) 30.445,58 TL 10,01%
tether
Tether (USDT) 13,58 TL 0,49%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.670,47 TL 10,10%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,27%
cardano
Cardano (ADA) 13,45 TL 11,08%
xrp
XRP (XRP) 7,72 TL 7,45%
solana
Solana (SOL) 1.144,89 TL 16,89%
terra-luna
Terra (LUNA) 843,91 TL 7,04%
polkadot
Polkadot (DOT) 223,79 TL 10,90%
Bağlantıyı kopyala