Shiba Inu Ağı, Yeni Kullanıcılar ile Büyümeye Devam Ediyor

shiba inu agi yeni kullanicilar ile buyumeye devam ediyor 3

Shiba Inu’nun (SHIB) ağına her geçen gün yeni kullanıcılar ekleniyor. IntoTheBlock tarafından elde edilen verilere göre; Shiba Inu’nun ağı, eklenen yeni kullanıcılar ile büyümeye devam ediyor. 

Shiba Inu Ağı Genişliyor

Daha önce belirttiğimiz üzere Shiba Inu, Kasım ayının sonunda bir milyon kullanıcı sayısına ulaşmıştı. Bu artıştan sonra Shiba Inu ağına daha fazla kullanıcılar gelmeye başladı. WhaleStats’tan elde edilen bilgilere göre; Shiba Inu sahiplerinin mevcut sayısı 1.080.058’e ulaşmış durumda.

Bunun yanında piyasa fiyatı açısından, kullanıcı sayısındaki artış tokeni doğrudan etkilemeyebilir. Ancak token ağının büyüme açısından, önemli bir işaret olabilir. 

shiba inu agi yeni kullanicilar ile buyumeye devam ediyor
Kaynak: IntoTheBlock

Shiba Inu’nun ağ artışının yanında dikkat çeken bir başka nokta ise daha önce belirtiğimiz üzere Shiba Inu’nun (SHIB), orta vadeli yatırımcılarının sayısındaki artış. Shiba Inu’nun orta vadeli yatırımcı sayısı şu anda zincirdeki tüm sahiplerin yüzde 86’sını oluşturuyor.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse bugün İngiliz Virgin Adaları merkezli kripto borsası NiceHash’den Shiba Inu desteği geldi. 

Haberin yazımı esnasında Shiba Inu, CoinMarketCap verilerine göre; 0,00003445 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 530.527,34 TL 7,32%
ethereum
Ethereum (ETH) 38.858,44 TL 9,21%
tether
Tether (USDT) 13,61 TL 0,40%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.823,73 TL 7,75%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,61 TL 0,21%
cardano
Cardano (ADA) 16,60 TL 9,42%
solana
Solana (SOL) 1.663,83 TL 11,05%
xrp
XRP (XRP) 9,41 TL 6,77%
terra-luna
Terra (LUNA) 1.037,59 TL 6,98%
polkadot
Polkadot (DOT) 304,54 TL 8,64%
Bağlantıyı kopyala