Andrew Tate Kimdir ve Serveti Ne Kadar?

andrew tate serveti ne kadar

Kripto paralara yatırım yaptığı bilinen İngiliz kökenli ABD’li eski kick boks sporcusu Andrew Tate kimdir ve net serveti ne kadar? Bu yazımızda ayrıca Andrew Tate’in kripto para portföyünün bilinen kısmına ve kripto para cüzdanlarına da ışık tutacağız.

Andrew Tate Kimdir?

Andrew Tate, 1 Aralık 1986’da ABD’de doğdu.

İngiliz satranç oyuncusu Emory Tate ile İngiliz bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelen Tate, dört kez dünya IKSA kick boks şampiyonu olmayı başardı. 2016 yılında 78 – 9’luk ezici bir rekorla emekli olan Tate sonrasında girişimcilik kariyerine başladı.

Çevrimiçi pazarlama, sosyal medya ve emlak alanlarında faaliyet gösteren Tate, Celebrity Big Brother adlı televizyon programına katıldı ve popülerliğini artırdı.

Andrew Tate, hem ağ oluşturma hem de yatırım üyelik programları olan The War Room ve The Real World adlı yatırım ve ağ oluşturma üyelik programlarını başlattı.

Andrew Tate’in Serveti Ne Kadar?

Andrew Tate emekli olduktan sonra aylık 50 ve 150 dolarlık üyelik ücreti olan The War Room ve The Real World adlı iki program başlattı. Bu şirketlere ve Tate’in kripto para yatırımlarına bakıldığında 2023 yılındaki tahmini servetinin 400 milyon dolar seviyesinde olduğu tahmin ediliyor.

Andrew Tate Servetini Nasıl Kazandı?

Andrew Tate’in servetinin büyük bir kısmını aylık 50 ve 150 dolarlık ücreti bulunan iki programdan kazandığı ifade ediliyor. Tate 2016 yılında emekli olana kadar kick boks kariyerinden de ciddi para kazandı. Tate’in kick boks’tan 100 milyon dolarlık gelir elde ettiği tahmin ediliyor.

Andrew Tate Kripto Para Portföyü

Aylar önce Romanya’da tutuklanan Andrew Tate’in kripto para cüzdanlarındaki 22 Bitcoin (500 bin dolar) Romen güvenlik güçleri tarafından ele geçirildi. Bu cüzdanların yanı sıra Andrew Tate’in içerisinde 200 milyon doları aşkın kripto para bulunan zincir üstü cüzdanlara sahip olduğu ve bu cüzdanlardan birinin Tate’in kız arkadaşı tarafından saklandığı tahmin ediliyor.

0xfd0x1c ve 0xef gibi NFT adreslerinin Andrew Tate’e ait olduğu iddia ediliyor.

Andrew Tate Neden Hapse Girdi?

Andrew Tate 2022 yılının Aralık ayında insan kaçakçılığı, tecavüz, organize suç örgütü kurma ve diğer çeşitli suçlamalar nedeniyle Romanya’da tutuklanarak hapishaneye gönderildi. Tate’in hakkındaki ana suçlama, kendisi için çalışan ve OnlyFans platformu aracılığıyla erkeklerden para dolandıran bir dolandırıcılık ağı. Hatta bu kadınlardan bazıları şu anda Andrew Tate’ insan kaçakçılığıyla suçluyor.

Tuncay Aydıner

Tuncay Aydıner

1997 yılında Rize’de doğan Tuncay İlkokul ve Ortaokul eğitimini 9 Mart İlköğretim Okulu’nda aldı. Lise eğitimini Çayeli Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamladı. Tuncay, tarihe dış politikaya ve hukuka duyduğu ilgi nedeniyle üniversite eğitimine Erzurum Atatürk Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde devam etti. 2016 yılında yaptığı araştırmalar neticesinde kripto paralarla ve Blockchain teknolojisiyle ilgilenmeye başlayan Tuncay, 1 yıllık bir çalışmanın ardından bu alanda içerikler üretmeye başladı. Tuncay, üniversite yıllarında yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol alarak kripto para sektörüyle bağlarını iyice güçlendirdi. Henüz lise yıllarında gazeteciliğe ilgi duyan Tuncay, üniversite yıllarında internet dünyasına adım attı ve 2018 yılında sırasıyla Coinografi.com ve CoinBilgi.net sitelerini kurdu ve yönetti. Tuncay, üniversite yıllarından bu yana gününün tamamını kripto paralar ve Blockchain teknolojisiyle ilgilenerek, bu konuda araştırmalar yaparak geçiriyor. Tuncay’ın kripto para alanında ilgilendiği başlıca konular arasında ödeme sistemleri, NFT ve merkezsiz finans protokolleri yer alıyor. Tuncay Blockchain teknolojisine, kripto paralara, teknolojik dönüşüme, ekonomiye duyduğu ilgi nedeniyle bu alanda yüksek lisans eğitimi için yönünü dijital dönüşüm konusunda Avrupa’ya liderlik eden Baltık ülkelerine çevirdi ve 2021 yılının Ocak ayında Letonya Riga Teknik Üniversitesi Business Informatics bölümünden kabul aldı. 2021 yılının Ocak ayında Kriptomeda bünyesine katılan Tuncay, Coinkolik.com, BTCHaber.com ve CoinBilgi.net platformlarının Yayın Koordinatörlüğü görevini yürütüyor. Üniversite yıllarında girişimcilik ve doğa Sporları kulüplerinde aktif rol alan Tuncay başta futbol ve hentbol olmak üzere spora, bilgisayar ve konsol oyunlarına, fotoğrafçılığa, araştırmaya, okumaya ve öğrenmeye büyük ilgi duyuyor. Kripto para ekosisteminde spesifik olarak NFT’lerle ilgilenen Tuncay, bununla birlikte Solana, Polkadot ve Avalanche gibi akıllı sözleşmeleri ve merkezsiz finans protokollerini destekleyen projeleri yakından takip ediyor. Tuncay, Mahatma Gandhi’in “Dünyada görmek istediğin değişimin bir parçası ol.” sözünden ilham alıyor. Bu bağlamda geleneksel finansal sistemin temellerinden çatırdadığını ve dijital paraların insanlığın geleceği olduğunu düşünmesi nedeniyle kripto para ekosisteminin geniş kitlelerce benimsenmesi için çalışmalar yürütüyor. Tuncay, kripto varlıkların paranın çehresini temelden değiştirebileceğine inanıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
539.512,72 TL 1,00%
ethereumETH/TRY
36.704,31 TL 1,55%
tetherUSDT/TRY
19,86 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.204,43 TL 0,60%
usd-coinUSDC/TRY
19,86 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
9,15 TL 0,06%
cardanoADA/TRY
7,36 TL 0,41%
staked-etherSTETH/TRY
36.686,83 TL 1,46%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 0,59%
matic-networkMATIC/TRY
17,53 TL 1,24%
Bağlantıyı kopyala