bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,265.95 3.31%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,083.92 0.86%
bnb
BNB (BNB) $ 548.37 2.38%
solana
Solana (SOL) $ 137.72 6.73%
xrp
XRP (XRP) $ 0.493023 0.62%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.458277 0.20%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.158634 0.09%

Webrazzi’nin XYZ 2024 etkinliğine sayılı günler kaldı!

webrazzi xyz

Alanında uzman isimlerin, dijital pazarlamadan e-ticarete, yapay zekadan makine öğrenmesine, finanstan içerik üretimine kadar Web3 teknolojisinin hayatımıza etkilerini, deneyimli bakış açılarıyla anlatacağı, Webrazzi XYZ, yeni nesil web’i ve teknolojiyi katılımcılarla buluşturacak.

Webrazzi’nin 2024’teki ilk konferansı Webrazzi XYZ 2024, 5 Mart tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleşecek.

E-ticaretin ve dijitalin iç içe geçtiği bu dönemde, Webrazzi XYZ, bu iki konuyu birleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda önümüzdeki dönemin kapılarını aralayacak.

İşte, Webrazzi XYZ’ye katılacak alanında öncü bazı isimler: 

SlashApp’in kurucu ortağı Ali Erhan Tamer, Midas’ın pazarlama direktörü Aykut Aslantaş, FirstBatch’in ürün müdürü Batuhan Aktaş, Adidas’ın e-ticaret direktörü Cihat Kültür, IAB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Cüneyt Devrim, Scroll’un ülke müdürü Doruk İşmen, BTCHaber TV’nin yöneticisi Emirhan Erdoğan, Branchsight’ın kurucusu Emre Gökşin, Penti’nin pazarlama direktörü Gizem Burcu Bağcı, Turkcell’in dijital kanallar direktörü İlker Güneş, Arçelik’in global pazarlama direktörü Nilay Gözegir Eralp, BiLira’nın kurucu ortağı ve CEO’su Sinan Koç, TikTak’ın pazarlamadan ve deneyimden sorumlu başkan yardımcısı Sinem Yüksel, CovenLabs’in kurucu ortağı Mert Fırat, Google Türkiye CMO’su Serkan Girgin ve Ussal Danışmanlık’ın yönetici ortağı Ussal Şahbaz gibi alanında öncü birçok isim daha Webrazzi XYZ’nin konuşmacıları arasında yer alıyor.   

Webrazzi XYZ 2024 hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt olmak için buraya tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala