bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,384.52 2.21%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,188.39 5.52%
bnb
BNB (BNB) $ 568.28 3.90%
solana
Solana (SOL) $ 148.39 8.69%
xrp
XRP (XRP) $ 0.505312 4.90%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.480065 6.38%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.159372 5.99%

Web3 temel katmanı – Mystiko.Network 18 milyon USD’lik tohum finansman turunu tamamladı

btch bulten kopya 1

Web3’ün lider temel katmanı Mystiko.Network, Samsung Next, Hashkey, Mirana, Signum, Coinlist, Naval Ravikant, Sandeep Nailwal, Gokul Rajaram, Tribe Capital, Morningstar Ventures ve diğerlerinin katılımıyla Sequoia Capital India/SEA (şimdiki adıyla Peak XV Partners) liderliğinde 18 Milyon USD’lik tohum finansman turunu tamamladı.

Bir yıldan kısa bir süre içinde Mystiko V1 ana ağları 134 Milyon USD’nin üzerinde işlem hacmini, 5 farklı katman1/katman2 blok zincirinde 214 binden fazla işlemi ve 54 binden fazla benzersiz aktif zincir içi kullanıcıyı destekledi.

Mystiko.Network daha önce de Binance MVB, Chainlink Startup, Polygon Ecosystem ve Coinlist Seed gibi saygın programlara katılmak üzere seçilmişti.

Mystiko.Network Hakkında

Mystiko.Network WEB3’ün Temel Katmanıdır. Evrensel ZK SDK olan Mystiko SDK, her blok zinciri/uygulama için aynı anda ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik, gizlilik ve yapay zeka özelliklerine sahiptir.

Mystiko hakkında daha fazla bilgi edinin. Ağ oluşturun ve bizi takip edin:

Website | Camo Wallet | Twitter | Discord | Medium | Whitepaper | Docs

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala