Web3 Şirketi Serenity Shield, Digital Insights ile Anlaştı

web3 sirketi serenity shield digital insights ile anlasti

Kripto para piyasasında yapılan yeni ortaklıklar sektörün gelişmesi ve büyümesi için büyük bir öneme sahip. Yapılan ortaklıklar hem kripto şirketleri hem de sektör açısından avantajlı ve yararlı oluyor. Bu kez web3 şirketi Serenity Shield ve dijital varlık danışmanlık şirketi Digital Insights Ventures ile anlaşma sağladı.

Serenity Shield ve Digital Insights İş Birliği Yaptı

Önde gelen web3 gizlilik girişimi Serenity Shield, dijital varlık danışmanlık şirketi Digital Insights Ventures (DIV) ile ortaklık kurdu.

Anlaşma her iki şirketin teknik gelişimini, pazarlama ilerlemesini ve bireysel olarak benimsenmesini kolaylaştıracak. Ortalıkla birlikte Digital Insights Ventures (DIV), Serenity Shield’in kullanıcılardan oluşan ekosistemine tanıtılacak.

Serenity Shield tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, iki şirket uzun vadeli stratejik bir iş birliğine imza attı.

Anlaşma, Serenity Shield ve DIV için iş, pazarlama ve promosyonun tüm yönlerini kapsayacak şekilde ayarlandı. Yani DIV, iş akışını daha dengeli ve esnek hale getirmeyi sağlamak için Serenity Shield’in gelecekteki tüm bağış toplama kampanyalarının küratörlüğünü yapacak.

DIV kurucusu ve başkanı Krishna Ramachandra, Serenity Shield ile iş birliğinin ürünü ve ekosistemi için önemli bir ortaklık olduğunun altını çizerek şunları söyledi:

Serenity Shield ve DIV arasındaki yeni ortaklıktan çok memnunum. Uygunluk ve kullanılabilirlik ile önümüzdeki yıllarda en göze çarpan Blockchain projelerinden biri olacağından eminiz.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
388.901,11 TL 7,79%
ethereumETH/TRY
31.140,09 TL 6,26%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,15%
usd-coinUSDC/TRY
17,97 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.076,52 TL 8,31%
binance-usdBUSD/TRY
17,94 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
6,15 TL 9,31%
cardanoADA/TRY
8,43 TL 13,25%
solanaSOL/TRY
650,11 TL 11,92%
dogecoinDOGE/TRY
1,25 TL 14,08%
Bağlantıyı kopyala