WAVES Neden Yükseldi? 22 Haziran 2022

waves neden yukseldi 22 haziran 2022

Piyasa değerine göre en değerli kripto para birimleri arasında 72’inci sırada konumlanan WAVES, son 24 saatte yüzde 25’e yakın değer kazandı. WAVES neden yükseldi? Waves’in yeni mainnet’i West 2.0 nedir?

WAVES Neden Yükseldi? West 2.0 Nedir?

CoinGecko verilerine göre WAVES, haberin yazımı sırasında 6.44 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 23.2 değer kazanan WAVES’in bu yükselişinde yeni mainnet West 2.0’a geçiş yatıyor. Platform, kurumsal private Blockchain çözümleri adına yeni mainnet West 2.0‘ı duyurdu. Bu da yerel token’ın yükselişinde rol oynadı.

GWEST

Yeni yayınlanan projenin whitepaper’ında yer alan airdrop planı, geçtiğimiz gün itibarıyla devreye alındı. 5 yıl sürecek olarak (2022-2027) airdrop’larda toplamda 60 milyon WEST token’ı GWEST sahiplerine aktarılacak.

İlk ağ işlemlerinin yapılması ile birlikte proje’nin yerel token’ı WAVES de olumlu etkilendi. İlk olarak günlük işlem hacminde yüzde 500’lük bir artış yaşadı. Bu trafik artışı ise WAVES’in gün içerisinde yüzde 25, bir hafta içerisinde ise yüzde 45 artmasını sağladı.

Biraz WAVES ile ilgili fiyat tahminlerine bakacak olursak,

WalletInvestor’ın Waves’teki fiyat tahminine göre 12 ayda hedef 13,86. Gov.Capital’de ise temmuz ayının sonunda beklenti 5.28 dolar. Ağustos ayının sonunda ise WAVES, 10 doları görebilir. DigitalCoinPrice’a bakarsak, temmuz için hedef 9.63 dolar gibi görünüyor.


Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
321.042,07 TL 0,04%
ethereumETH/TRY
17.621,60 TL 1,26%
tetherUSDT/TRY
16,78 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
16,78 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
3.638,90 TL 0,75%
binance-usdBUSD/TRY
16,78 TL 0,15%
xrpXRP/TRY
5,31 TL 1,03%
cardanoADA/TRY
7,52 TL 0,38%
solanaSOL/TRY
549,10 TL 0,49%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 0,21%
Bağlantıyı kopyala