bitcoinBTC/TRY
739.241,50 TL 2,58%
ethereumETH/TRY
45.205,79 TL 3,39%
tetherUSDT/TRY
27,34 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.883,92 TL 1,59%
xrpXRP/TRY
13,91 TL 1,71%
usd-coinUSDC/TRY
27,34 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
45.188,84 TL 3,44%
cardanoADA/TRY
6,81 TL 1,62%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 1,56%
solanaSOL/TRY
545,12 TL 4,23%

Paylaş

VanEck, Ethereum’un 1.800 Dolara Ulaşacağını Düşünüyor

sec vaneckin bitcoin etf kararini erteledi 2

Kripto para sektörünün önde gelen isimleri sektör hakkında açıklamalarda bulunuyor. Bu kez Ethereum’un geleceği hakkında konuşan ABD varlık yöneticisi VanEck, ilerleyen dönemlerde Ethereum‘un 1.800 dolara ulaşacağını söyledi.

VanEck’ten Ethereum’un Tahmini

69 milyar dolarlık bir borsa yatırım fonunu kontrol eden ABD varlık yöneticisi VanEck‘e göre; Ethereum’un (ETH) kullanıcıların stake edilmiş Ethereum’un çekmesine olanak tanıyan son hard forku, önümüzdeki yıllarda kripto para birimini ABD hazine bonolarına karşı zorlu bir rakip olarak konumlandırmaya hazırlanıyor.

vaneck ethereumun 1 800 dolara ulasacagini dusunuyore

VanEck, yakın zamanda yayınladığı Ethereum fiyat tahmin raporunda, bu nedenle, ETH’nin akıllı sözleşme protokollerinin yüzde 70’ini oluşturacağı beklentisiyle birlikte, dünyanın en büyük ikinci kripto para biriminin 2030’da 11.800 doları görebileceğini söyledi.

VanEck, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

ETH’nin akıllı sözleşme protokolleri arasında yüzde 70’lik bir piyasayı kapsadığını varsayarsak, bu, 2030’da 11,8 bin dolarlık bir token fiyatı anlamına gelir ve bugün ETH’nin son beta sürümünden elde edilen %12’lik bir sermaye maliyetiyle bunu 5,3 bin dolara indiriyoruz.

VanEck’in tahminleri gerçekleşirse, bu, Ethereum’un 2030 yılına kadar mevcut seviyelerinden yüzde 531’lik bir fiyat artışı göreceği anlamına geliyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala