Unstoppable Finance, DeFi Cüzdanı Oluşturmak için Yatırım Aldı

unstoppable finance defi cuzdani olusturmak icin yatirim aldiadff

Almanya merkezli fintech şirketi Unstoppable Finance, merkezi olmayan finans (DeFi) cüzdanı “Ultimate”i geliştirmek için 12,5 milyon dolarlık yatırım aldı.

Unstoppable Finance, 12,5 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı

Son dönemde birçok şirket finansman turlarından oldukça önemli gelirler elde ediyor. Bu kez Unstoppable Finance, DeFi cüzdanı “Ultimate”i geliştirmek için 12,5 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu.

unstoppable finance defi cuzdani olusturmak icin yatirim aldidf

Lightspeed Venture Partners tarafından yönetilen tur, Rockaway Blockchain Fund ve Fabric Ventures’ın katılımını gördü. A Serisi, geçen yıl Ekim ayında 4,5 milyon euroluk bir turu takip ediyor.

SolarisBank’ın kurucusu Peter Grosskopf, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Yaptığımız şey, DeFi protokollerini mobil ön uç deneyimine derinlemesine entegre etmek. Bunu yapan başka bir cüzdan yok.Bugünün DeFi kullanıcıları, seçenekler denizi arasında hangi protokollerin risk profillerine uygun meşru fırsatlar sunduğunu belirlemekte zorlanıyor.

Uygulama, önümüzdeki günlerde özel beta sürümünde kullanıma sunulacak ve birkaç ay içinde iOS’ta tam olarak kullanıma sunulacak. Unstoppable Finance bundan sonra Android’de yayınlamayı planlıyor. Şimdiye kadar, yaklaşık 300.000 kullanıcı, kullanıma sunulduğunda uygulamaya erişim için ön kayıt yaptırdı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
372.797,38 TL 3,13%
ethereumETH/TRY
25.048,95 TL 2,97%
tetherUSDT/TRY
18,58 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.488,39 TL 3,38%
usd-coinUSDC/TRY
18,55 TL 0,39%
xrpXRP/TRY
8,93 TL 5,90%
binance-usdBUSD/TRY
18,53 TL 0,38%
cardanoADA/TRY
8,05 TL 1,91%
solanaSOL/TRY
629,98 TL 3,67%
dogecoinDOGE/TRY
1,19 TL 7,52%
Bağlantıyı kopyala