bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,792.16 0.98%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,842.09 1.24%
bnb
BNB (BNB) $ 596.89 0.73%
solana
Solana (SOL) $ 166.03 0.93%
xrp
XRP (XRP) $ 0.524536 0.57%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.455724 0.63%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.164555 0.15%

Two Sigma Ventures, Kripto ve Web3 Projelerine Yatırım Yapıyor

two sigma ventures kripto ve web3 projelerine yatirim yapiyorfgg

Two Sigma Ventures iki yeni risk sermayesi fonuna 400 milyon dolar yatırım yapma planlarını açıkladı. Two Sigma Ventures yatırım yapacağı sektörün kripto para ve Web3 sektörü olduğunu doğruladı.

Two Sigma Ventures’dan Kripto ve Web3 Projelerine Yatırım

Two Sigma Ventures, kurumsal yazılım, finansal teknoloji ve tüketici teknolojisi dahil olmak üzere birçok sektöre yatırım yapacak. 

two sigma ventures kripto ve web3 projelerine yatirim yapiyorer

Two Sigma ortağı Dan Abelon konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şirketin özel bir kripto fonunun olmadığını, ancak sermayesinin yaklaşık yüzde 15’i kripto ve Web3 projelerine gideceğini söyledi. Two Sigma Ventures, yönetimi altında yaklaşık 60 milyar dolarlık varlığa sahip New York merkezli nicel hedge fonu Two Sigma’nın risk sermayesi kolu olarak karşımıza çıkıyor.

Ortak Andy Kangpan, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Bir bütün olarak merkeziyetsiz finans, birkaç nedenden dolayı vurguladığımız ve odaklandığımız bir kategoridir. Bunlardan biri, daha geniş İki Sigma organizasyonuyla olan ilişkimiz. Çok önemli, derin bir finans piyasası var. Kriptonun finansal hizmetlerin işleyişini nasıl değiştirebileceğini düşünmemize yardımcı olmak için yararlanabileceğimiz bir uzmanlık.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala