Toplamda Kaç Tane Kripto Para Vardır?

Siz Ne Dersiniz programının yeni bölümünde bu hafta BTCHaber TV olarak insanlara “Sizce kaç tane kripto para var?” Sorusunu yönelttik.

Kaç Tane Kripto Para Var?

Sokak röportajımızın bu bölümünde Saimcan ile Şişli sokaklarındaki insanlara kaç adet kripto para olduğunu sorduk. Röportaj veren kişilerden biri şu şekilde konuştu:

20 bin, 19 bin 500. Geçenlerde LUNA’nın düşüşünden sonra kripto piyasası çok düştü. Bir 10 bin lira koysam yükseldiği taktirde 100 bin 200 bin hatta 500 bin kazanırım dedim. Vazgeçtim iyi ki de vazgeçmişim sıfıra düştü. Gelecekte gençlerin çok kullanacağı bir şey olduğu için önü açık diye düşünüyorum.

Röportaj veren kişilerden bir başka kişi ise şu şekilde konuştu:

Kaç tane kripto para var? Valla çok var hiç bilmiyorum. 200, 1000, 2000, 5000… 5000’den fazlasını düşünemiyorum. Bu Bitcoin, altcoinler vs. 19 bin 500 kripto para mı var? Daha da artacak o zaman

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
414.658,04 TL 1,23%
ethereumETH/TRY
30.461,85 TL 0,60%
tetherUSDT/TRY
17,96 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,96 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.699,71 TL 0,96%
binance-usdBUSD/TRY
17,96 TL 0,00%
xrpXRP/TRY
6,54 TL 2,08%
cardanoADA/TRY
9,19 TL 1,53%
solanaSOL/TRY
715,02 TL 3,11%
polkadotDOT/TRY
156,46 TL 2,46%
Bağlantıyı kopyala