Singapur’un En Büyük Bankası Kendi Kripto Para Borsasını Başlattı

Singapurun En Buyuk Bankasi Kendi Kripto Para Borsasini Baslatti

Singapur’un en büyük bankası olan DBS itibari para biriminden kripto para birimine bir borsa başlattığı belirtildi. Güneydoğu Asya’nın en büyük bankası olan Singapur merkezli DBS Bank, 27 Ekim Salı günü banka destekli bir dijital değişim olan “DBS Digital Exchange” i başlatıyor.

“DBS Dijital Değişim” olarak adlandırılan ticaret platformu, kullanıcıların dört kripto varlığıyla işlem yapmalarına izin verecek: Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ether (ETH) ve XRP.

Önbelleğe alınan web sayfasında “Dijital varlıklar, yarının dijital ekonomisinin geleceği olmaya hazırlanıyor” diye belirtildi. “Banka destekli bir dijital borsa olan DBS Digital Exchange ile şirketler ve yatırımcılar artık özel piyasaların ve dijital para birimlerinin geniş potansiyelinden yararlanmak için entegre bir çözüm ekosisteminden yararlanabilir.”

Bugün çoğu dijital borsadan farklı olarak, DBS Digital Exchange herhangi bir dijital varlığa sahip değildir. Bunun yerine tüm dijital varlıklar, saklama hizmetleri ile dünya çapında tanınan DBS Bank’ta tutulur. Müşterilerin dijital varlıklarını güvende tutmak için DBS Bank, dijital varlıkların korunması için özel olarak tasarlanmış kurumsal düzeyde bir saklama çözümü olan DBS Digital Custody’yi devreye aldı.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
557.362,79 TL 0,34%
ethereumETH/TRY
38.146,43 TL 0,21%
tetherUSDT/TRY
20,13 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
6.255,22 TL 0,59%
usd-coinUSDC/TRY
20,10 TL 0,15%
xrpXRP/TRY
10,49 TL 5,73%
cardanoADA/TRY
7,60 TL 0,98%
staked-etherSTETH/TRY
38.137,77 TL 0,16%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 1,10%
solanaSOL/TRY
425,32 TL 1,09%
Bağlantıyı kopyala