bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 60,255.14 4.66%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,336.44 2.48%
bnb
BNB (BNB) $ 568.57 1.90%
solana
Solana (SOL) $ 131.56 2.80%
xrp
XRP (XRP) $ 0.473126 0.88%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.378455 0.29%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.119274 2.71%

SEC, Binance’in peşini bırakmıyor: Yeni kanıtlar aranıyor!

binance

Kripto piyasasında son günlerde Binance dava ile ilgili gelişmeler yakından takip ediliyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun BinanceUS ile ilgili hala kanıt arayışında olduğu belirtildi. Kurumun Binance‘in hala FTX’i iflasa götüren müşteri varlıklarının potansiyel kullanımından şüphelendiğini belirtildi.

Kurum, daha önce borsanın müşteri varlıklarını CZ’nin kontrolündeki İsviçre merkezli Sigma Chain’e göndererek kullandığını iddia etmişti. Binance ise varlıkların kötüye kullanımına dair herhangi bir detay olmadığını savundu. Borsa, mahkemeden dolandırıcılık soruşturmasının durdurulmasının değerlendirilebileceğini dile getirdi.

Binance.US avukatı Matthew Laroche, BinanceUS varlıklarının neredeyse yüzde 90 oranında kayıp yaşadığını aktardı. Laroche, SEC’in dava açmasından bu yana kullanıcı tabanının yarı yarıya azaldığını belirterek, davanın balonlaşan maliyetlerine dikkat çekti. Binance, geçen hafta ABD Adalet Bakanlığı ve CFTX ile 4,3 milyar dolarlık anlaşmaya varmıştı. Diğer taraftan anlaşma, SEC soruşturmasını kapsamıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala