bitcoinBTC/USD
$ 62,971.87 6.73%
ethereumETH/USD
$ 3,515.27 6.57%
cardanoADA/USD
$ 0.691146 10.43%
xrpXRP/USD
$ 0.59682 2.67%
bnbBNB/USD
$ 410.63 1.07%
solanaSOL/USD
$ 129.53 15.99%
avalanche-2AVAX/USD
$ 43.08 8.46%
dogecoinDOGE/USD
$ 0.129416 32.90%
tronTRX/USD
$ 0.142648 0.28%
chainlinkLINK/USD
$ 20.20 4.81%
matic-networkMATIC/USD
$ 1.05 1.68%
aptosAPT/USD
$ 11.95 0.49%
arbitrumARB/USD
$ 2.01 6.06%
optimismOP/USD
$ 3.91 3.93%

Paylaş

Request (REQ) Coin Nedir?

REQ Coin Nedir

Request, merkeziyetsiz bir ödeme sistemi protokolüdür. Merak edilen REQ coin nedir? Nasıl alınır? Sorularının yanıtları..

Request Nedir, Nasıl Çalışır?

Request Network, Christophe Lassuyt ile Etienne Tatur tarafından kurulan ödeme isteklerini kolaylaştıran bir protokoldür. Ethereum ağı üzerinde ERC-20 aracılığıyla, Polygon, Celo, Fantom ve Near dahil olmak üzere birçok ödeme ağının dijital para birimlerinde ödeme yapılmasını ve ödeme almasını sağlayan bir projedir. Request, istek ağı olarak da tanımlanmaktadır. Tüm küresel para birimleriyle çalışan daha ucuz ve daha güvenli bir ödeme çözümü sağlamak için güvenilir üçüncü taraflara olan ihtiyacı ortadan kaldırmaktadır.

Ayrıca, dünya geneli mevzuatlara uyumlu çalışmaktadır. Yalnızca ödeme hizmeti vermez, blockchain teknolojisinin değişmezliğinden yararlanarak doğru denetim ve muhasebe hizmetleri de üretmektedir. Request Network, doğru denetim ve muhasebe hizmetleri üretmek için blokzincirinin değişmezliğinden yararlanmaktadır. Herkes Request Network projesi ile, evrensel, merkezi olmayan bir ağda fatura oluşturabilmektedir. Ayrıca Request, depolamaya ve erişmeye de olanak tanımaktadır. Şirketler, muhasebe, faturalandırma ödeme ve denetim gibi hizmetler için ödeme taleplerini tek bir yerde toplayarak aynı ağa bağlanabilmektedir.

Tamamen merkezi olmayan Request, blockchain teknolojisi ile inşa edilmiştir. Ağın sahibi yoktur ve veriler doğrulanabilir bir şekilde değişmemektedir. Verilere erişim, ancak ihtiyaç duyanlar tarafından izinli erişim ile sağlanmaktadır. Request, ödeme sisteminde PayPal ile rekabet halindedir. Öne çıkan özellikleri arasında bulunan bir ödeme döngüsünün her aşamasını sağlamasıyla dikkat çekmektedir.

REQ Coin Nedir?

Request Network’ün yerel kripto para birimi REQ Coin’dir. ERC-20 standardında çalışan bir fayda token’ıdır. REQ Coin, sahiplerine çeşitli birçok avantaj sağlamaktadır. Request Network ile bir ödeme ya da fatura oluştururken REQ coin ile işlem ücreti ödenmelidir. Bu ücret, ağın yüksek performansla çalışmasını garanti etmekte ve ağı saldırılardan korumaktadır.
REQ Coin sahibi kişiler, ağın geleceğine dair alınacak kararlarda oy verebilmektedir. Bu nedenle REQ Coin yönetişim alanında kendini göstermektedir. Staking özelliği ile, REQ sahibi kişiler, tokenlarını stake edebilmektedir. Ayrıca REQ Coin sahipleri, ürün indirimlerinden yararlanabilmektedir. REQ Coin, ağdaki çekirdek mekanizmalarına zarar vermeden Request Network’ün taşınmasını ve aynı anda birden fazla blockchainde çalışmasını sağlamaktadır.

REQ Coin Fiyatı

Şu anda 1 Request 3,64 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Request $ 0.116492 dolardır.

Request fiyatı son 24 saatte 2.03% değişim ile şu anda 3,64 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Request hacmi $ 4,744,078 dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise $ 89,713,652 dolardır.

REQ Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

Request platformunun kripto para birimi REQ coin, birçok kripto para borsasında listelenmektedir. Bunlara; Binance, Coinbase Exchange, Uniswap (V2), KuCoin, Kraken, Bitfinex, Bithumb, Gate.i.o, Huobi gibi platformlar örnek verilebilir. REQ coin satın almak isteyen yatırımcılar, öncelikle bu borsalardan birini tercih etmeli ve üye olmalıdır. Hesap oluşturan ve kimlik doğrulama işlemlerini gerçekleştiren yatırımcılar, ardından alım satım sayfasını açmalıdır. İstenilen miktarda REQ Coin satın alınabilir. Satın alınan REQ Coin’ler, işlemlerde kullanılabilir ya da daha sonra kullanılmak üzere güvenli cüzdanlarda saklanabilir.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala