bitcoinBTC/TRY
1.577.971,60 TL 2,16%
ethereumETH/TRY
89.886,76 TL 2,39%
tetherUSDT/TRY
30,91 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
11.484,98 TL 4,77%
solanaSOL/TRY
3.150,87 TL 4,92%
xrpXRP/TRY
16,75 TL 3,78%
staked-etherSTETH/TRY
89.875,63 TL 2,20%
usd-coinUSDC/TRY
30,90 TL 0,09%
cardanoADA/TRY
18,08 TL 4,95%
avalanche-2AVAX/TRY
1.136,75 TL 4,01%

Paylaş

Protego’nun Ulusal Banka Statüsü Onaylanmadan Sona Erdi

qredo sirketini fatf kurallarina uyumlu hale getirmeyi planliyora

ABD Para Birimi Denetleme Ofisi (OCC), Protego’nun dönüşüm öncesi gereksinimlerini karşılamadığını ve bu nedenle şartlı onayının süresinin dolduğunu söyledi.

OCC, Şartlı Onayının Süresinin Dolduğunu Söyledi

Kurumsal kripto para saklama kuruluşu Protego‘nun şartlı ulusal tröst bankacılığı sözleşmesi, kalıcı onay almadan sona erdi. Amerika Birleşik Devletleri Para Birimi Denetçi Ofisi (OCC) sözcüsü Fortune’a firmanın dönüşüm öncesi gereklilikleri karşılamadığını söyledi.

yuksek bina 1

Amerika Birleşik Devletleri Para Birimi Denetçi Ofisi (OCC) sözcüsü konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Dönüşüm öncesi gereksinimler, asgari sermaye ve likidite gereksinimlerinin karşılanmasının yanı sıra bankanın güvenli ve sağlam çalışmasını sağlamak için politikalar, prosedürler, sistemler ve diğer önlemleri içeriyordu.

Washington eyaletinde bulunan Protego’ya Şubat 2021’de 18 aylık şartlı kiralama hakkı verildi ve bir kez uzatıldı. Koşullu bir tüzük kapsamında, bir kuruluş depozito kabul edemez. Protego’nun 4 Şubat son tarihine kadar tüzük gereksinimlerini karşılamak için gerekli finansman konusunda anlaşmalar yaptığını, ancak tüzüğü hakkında kesin bir yanıt almadığını söyledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala