Peter Schiff, Bitcoin’in Düşüş Eğiliminde Olduğunu Düşünüyor

peter schiff bitcoinin dusus egiliminde oldugunu dusunuyorad

Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, yaptığı Bitcoin yorumları ile sık sık gündeme geliyor. Bu kez lider kripto para birimi Bitcoin’in son dönemdeki toparlanmasına rağmen hala düşüşe geçtiğine inanıyor.

Peter Schiff: Bitcoin 10.000 Doların Altına Düşebilir

Peter Schiff, zorunlu satış nedeniyle Bitcoin fiyatının hala 10.000 dolar seviyesinin altına düşebileceğini belirtti. Genel olarak yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine çekiyor.

peter schiff bitcoinin dusus egiliminde oldugunu dusunuyorzadf

Bitcoin‘in geçen Kasım ayında 69.000 dolar seviyesinde zirveye ulaştığına inanıyor. Schiff, “Yeni bir zirve yapacağını sanmıyorum” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Schiff daha önce Bitcoin’in (BTC) 30.000 doları altına düşebileceğini söylemişti.

Kısa süre önce El Salvador başkanı Nayib Bukele, bu yılın Ocak ayında kripto para eleştirmeni Peter Schiff’in BTC’yi eleştirdiği paylaşımlarından birini hatırlattı. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ve Bukele’nin fiyat daha da düşerse BTC varlıklarını satmaktan başka seçeneklerinin kalmayabileceğini öne sürdü.

Son olarak lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) son durumuna bir göz atalım. Haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre 23.978 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
346.185,03 TL 0,78%
ethereumETH/TRY
23.662,89 TL 3,08%
tetherUSDT/TRY
18,42 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
18,42 TL 0,21%
bnbBNB/TRY
5.017,73 TL 1,34%
xrpXRP/TRY
9,22 TL 1,62%
binance-usdBUSD/TRY
18,34 TL 0,33%
cardanoADA/TRY
8,19 TL 2,67%
solanaSOL/TRY
595,01 TL 3,53%
dogecoinDOGE/TRY
1,13 TL 3,96%
Bağlantıyı kopyala