bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 67,265.02 1.01%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,519.83 0.75%
bnb
BNB (BNB) $ 596.55 1.25%
solana
Solana (SOL) $ 174.38 2.59%
xrp
XRP (XRP) $ 0.593096 2.32%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.437253 0.23%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.133354 6.35%

Paribu’nun yeni reklam kampanyası “Doğru yer Paribu” yayınlandı

Paribu

Paribu, kurulduğu günden bu yana, kendi sektöründe ve toplumsal fayda sağladığı farklı alanlarda yarattığı etkiyi “Doğru yer Paribu” reklam kampanyası ile anlatıyor. 5 filmden oluşan kampanya, şimdi yayında.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, “Doğru yer Paribu” sloganı ile bugüne dek kullanıcılarında ve toplumda yarattığı etkiyi öne çıkarıyor. Aynı zamanda, kripto para dünyasına ilk adımı atanlar ile hâlihazırda orada olanlar için Paribu’nun “doğru yer” olduğuna dikkat çekiyor.

Paribu, kurulduğu günden bu yana, geleceği şekillendirme hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Yalnızca teknolojide lider bir konumda olmakla kalmayıp kültür sanat, spor ve sosyal sorumluluk alanlarında da değer ve fayda üretiyor. 

6 milyondan fazla kullanıcısını merkeze alan Paribu, bu kampanya ile ürettiği değerlerin etkisini ve gücünü ortaya koyuyor. Teknolojinin, şeffaflığın, kolaylığın, sporun ve sorumluluk almanın gücüne değinen reklam kampanyası şimdi yayında.

“Doğru yer Paribu” kampanyasının 5 filmden oluşan reklam serisini Paribu’nun YouTube kanalından izleyebilirsiniz. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala