bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,185.73 0.62%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,557.59 2.44%
bnb
BNB (BNB) $ 605.68 0.36%
solana
Solana (SOL) $ 144.62 0.68%
xrp
XRP (XRP) $ 0.482758 1.34%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.410797 1.26%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.136477 2.85%

Paribu’nun desteğiyle “Evden okula, okuldan OMM’a”

paribu omm

Paribu, kültür sanat alanına verdiği desteklerine devam ediyor. Bu kapsamda Odunpazarı Modern Müze (OMM) ile iş birliği kurarak “Paribu ile Her Çarşamba Öğrencilerin Günü” uygulamasını başlattı.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu Paribu, OMM – Odunpazarı Modern Müze ile iş birliği kurarak çarşamba günleri, öğrencilerin müzeyi ücretsiz ziyaret edebileceği uygulamayı hayata geçirdi.

UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Odunpazarı’nda konumlanan OMM – Odunpazarı Modern Müze; süreli sergileri, Türkiye’den ve dünyadan modern ve çağdaş sanat eserlerini sanatseverlerle buluşturuyor.

Paribu ve OMM iş birliğinde her çarşamba öğrenciler, müzeyi ücretsiz ziyaret edebilecek. “Paribu ile Her Çarşamba Öğrencinin Günü” uygulaması,Türkiye’de öğrenim gören tüm öğrenciler için geçerli olacak.

Paribu’nun bu iş birliğine özel “Evden okula, okuldan OMM’a” sloganıyla hazırladığı reklam filmini Paribu YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

OMM – Odunpazarı Modern Müze’nin güncel takvimini web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Paribu hakkında

2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 6 milyonun üzerinde kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

OMM Hakkında

Dünyaca tanınan Japon mimarlık ofisi Kengo Kuma and Associates’ın (KKAA) imzasını taşıyan ve etkileyici tasarıma sahip 4,500 m²’lik müze alanıyla OMM, eğitim programları, seminerler, sanatçı buluşmaları, atölye çalışmaları ve dinamik sergi programıyla kültürel gelişimin artırılmasını ve gençlerin sanatsal birikiminin güçlenmesini hedefliyor. Polimeks Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve koleksiyoner Erol Tabanca tarafından Eskişehir’de kurulan ve 7 Eylül 2019 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan OMM’da koleksiyon sergilerinin yanı sıra, farklı disiplinlerden çağdaş sanatın uluslararası isimleri evrensel bir bakışla sergi programında yerini alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala