PancakeSwap NFT Pazar Yeri için Düğmeye Basıldı

pancakeswap nft pazar yeri ve koleksiyon baslatacak 2

Binance Smart Chain tabanlı otomatik piyasa yapıcı PancakeSwap, yeni bir NFT pazar yeri için düğmeye bastı. Twitter hesabından yapılan duyuruya göre bunun için tarih 22 Eylül olarak belirlendi. NFT pazar yerindeki ilk koleksiyon, PancakeSquad NFT olacak.

PancakeSwap NFT Pazar Yerinin Ücretleri Ne için Kullanılacak?

NFT pazarının ve aynı zamanda PancakeSquad NFT’lerinin ücretleri; CAKE’i geri alabilmek için ve yakım işlemleri için kullanılacak.

Kullanıcılar için yapılan açıklamada; PancakeSquad NFT’lerini basmak için CAKE’e ihtiyaç duyacakları söylendi. Ayrıca NFT’lerin ilk sürümleri için çok heyecanlı oldukları da vurgulandı.

NFT’lerin yükselişi

NFT’ler uzun yıllardır varlıklarını sürdürse de son aylardaki popülerliği en üst seviyede. Bunda; hem dünyaca ünlü markaların hem de dünyaca ünlü isimlerin yönünü NFT pazarına çevirmiş olması büyük önem taşıyor. Sanattan gayrimenkule ve oyun dünyasına kadar birçok sektörde varlık gösterebilen NFT pazarına olan küresel ilgi, Google Trends verilerine göre, Ağustos 2021’de yüzde 426 oranında arttı. Konuyla ilgili detayları buradan okuyabilirsiniz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 392.470,21 TL 1,37%
ethereum
Ethereum (ETH) 29.400,38 TL 3,03%
cardano
Cardano (ADA) 21,82 TL 8,11%
tether
Tether (USDT) 8,41 TL 0,75%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.492,46 TL 1,44%
solana
Solana (SOL) 1.729,87 TL 29,36%
xrp
XRP (XRP) 9,33 TL 2,27%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,14 TL 2,63%
polkadot
Polkadot (DOT) 244,14 TL 4,34%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,41 TL 0,94%
Copy link
Powered by Social Snap