bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,645.32 1.53%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,419.00 1.76%
bnb
BNB (BNB) $ 573.25 1.20%
solana
Solana (SOL) $ 158.47 1.84%
xrp
XRP (XRP) $ 0.603998 3.11%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.439005 1.24%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.123016 2.65%

PancakeSwap NFT Pazar Yeri için Düğmeye Basıldı

pancakeswap nft pazar yeri ve koleksiyon baslatacak 2

Binance Smart Chain tabanlı otomatik piyasa yapıcı PancakeSwap, yeni bir NFT pazar yeri için düğmeye bastı. Twitter hesabından yapılan duyuruya göre bunun için tarih 22 Eylül olarak belirlendi. NFT pazar yerindeki ilk koleksiyon, PancakeSquad NFT olacak.

PancakeSwap NFT Pazar Yerinin Ücretleri Ne için Kullanılacak?

NFT pazarının ve aynı zamanda PancakeSquad NFT’lerinin ücretleri; CAKE’i geri alabilmek için ve yakım işlemleri için kullanılacak.

Kullanıcılar için yapılan açıklamada; PancakeSquad NFT’lerini basmak için CAKE’e ihtiyaç duyacakları söylendi. Ayrıca NFT’lerin ilk sürümleri için çok heyecanlı oldukları da vurgulandı.

NFT’lerin yükselişi

NFT’ler uzun yıllardır varlıklarını sürdürse de son aylardaki popülerliği en üst seviyede. Bunda; hem dünyaca ünlü markaların hem de dünyaca ünlü isimlerin yönünü NFT pazarına çevirmiş olması büyük önem taşıyor. Sanattan gayrimenkule ve oyun dünyasına kadar birçok sektörde varlık gösterebilen NFT pazarına olan küresel ilgi, Google Trends verilerine göre, Ağustos 2021’de yüzde 426 oranında arttı. Konuyla ilgili detayları buradan okuyabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala