OKCoin, Signature Bank’ın Çöküşü Nedeniyle Dolar Mevduatlarını Duraklatıyor

okcoin signature bankin cokusu nedeniyle dolar mevduatlarini duraklatiyorokcoin signature bankin cokusu nedeniyle dolar mevduatlarini duraklatiyorhjfg

ABD’de Silicon Valley Bank‘ın ardından Signature Bank da iflas bayraklarını çekti. Signature Bank’ın 110 milyar doların üzerinde varlığı bulunuyordu. Hazine Bakanı Yellen ve Fed Başkanı Powell’ın ortak açıklamasında, bankaların kurtarılmayacağı belirtilmişti. Çıkan son haberlere göre; OKX’in ABD merkezli kardeş borsası OKCoin, Signature Bank’ın çöküşü nedeniyle dolar mevduatlarını ve tezgah üstü hizmetleri duraklatma kararı aldı.

OKCoin, Dolar Mevduatlarını Duraklatma Kararı Aldı

OKCoin, Signature bankasının çöküşü nedeniyle müşterilerin USD yatırmasına izin verme yeteneğini geçici olarak kaybetti. OKCoin CEO’su ve OKX Başkanı Hong Fang genellikle Hong ile anılınıyor. Twitter’da Signature’ın OKCoin’in birincil ABD doları bankası olduğunu söyleyerek haberi duyurdu. Ayrıca, hızlı ve yinelenen alımlar gibi tezgah üstü hizmetleri de duraklattı.

signature bank kripto baglantili mevduatlarini azaltacakrrf

OKCoin CEO’su Hong Fang, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Ekibimiz gerçek zamanlı olarak alternatif kanallar ve çözümler üzerinde çok çalışıyor. Başlangıçtan bu yana çok daha kötü zamanlardan geçtik. Bu hafta sonu bize bir şey anlattıysa, o da inşa etmekte olduğumuz geleceğin önemidir.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
540.589,65 TL 2,00%
ethereumETH/TRY
34.412,01 TL 3,30%
tetherUSDT/TRY
19,21 TL 0,38%
bnbBNB/TRY
6.489,60 TL 2,51%
usd-coinUSDC/TRY
19,13 TL 0,37%
xrpXRP/TRY
8,79 TL 19,52%
cardanoADA/TRY
7,27 TL 13,46%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 5,81%
staked-etherSTETH/TRY
34.410,48 TL 3,55%
matic-networkMATIC/TRY
21,96 TL 4,72%
Bağlantıyı kopyala