bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,574.30 1.08%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,462.94 0.51%
bnb
BNB (BNB) $ 574.32 1.01%
solana
Solana (SOL) $ 160.36 0.95%
xrp
XRP (XRP) $ 0.577637 7.24%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.436075 4.09%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.121871 3.42%

Neredeyse 100 Milyon XRP Transfer Edildi

neredeyse 100 milyon xrp transfer edildi

Yakın zaman önce ortaya çıkan blockchain verilerine göre, balinalar ve önde gelen borsalar arasında 100 milyon XRP transferi gerçekleştirildi. Bu transferleri anlık olarak takip eden Whale Alert, son 20 saat içinde 98,4 milyon XRP’nin transfer edildiğini duyurdu.

Önde Gelen Oyuncular 100 Milyon XRP Transfer Etti

Önde gelen birkaç kripto varlık alım satım platformu ve balinalar tarafından gerçekleştirilen yaklaşık 100 milyon XRP’lik transferin dolar karşılığı ise 106,517,732 doları.

neredeyse 100 milyon xrp transfer edildi 3

Transferlerde Ripple’ın da adı var. Ripple, alternatif cüzdanlardan biri olan RL18-VN’den Lüksemburg’daki Bitstamp borsasına 20 milyon XRP gönderdi. Buradaki dikkat çeken nokta ise, Bitstamp’ın XRP ticaretini ocak ayına askıya almış olması. SEC ve Ripple arasında davanın ardından Bitstamp böyle bir karar vermişti.

neredeyse 100 milyon xrp transfer edildi 2

Transferler arasında Binance’in de ismi var. Binance, Gopax’a iki parti halinde 10 milyon XRP taşıdı. Ayrıca, Bitstamp’tan da 15 milyon 800 bin XRP aldı.

Diğer yandan anonim bir balina da 46.869.520 XRP’yi başka bir anonim kripto cüzdanına aktardı. Bu, fiat cinsinden 50.135.910 dolara eşdeğer.

Bugünün erken saatlerinde, Ripple’ın eski ortağı olan MoneyGram’ın Stellar ile bir ortaklık anlaşması imzaladığı açıklandı. Konuyla ilgili daha fazla bilgi için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala