Napoli Fan Token (NAP) Nedir?

NAP

Napoli Fan Token (NAP), İtalyan futbol takımı SSC Napoli’nin resmi taraftar token’ıdır. Sembolü NAP’tır. SSC Napoli ve Socios.com iş birliğinde yaratılan NAP, 17 Aralık 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ethereum tabanlı Chiliz altyapısını kullanmaktadır.

NAP, madenciliği yapılan bir token türü değildir. Yalnızca Socios üzerinden oynanan ödül oyunları ile token kazanılabilir. NAP, bir taraftar token olarak kulüp ile taraftarlar arasında daha güçlü bağlar kurulmasına olanak tanımaktadır.

NAP sahipleri de tıpkı diğer taraftar kripto paraları gibi birçok avantajdan faydalanabilir. Napoli fan token ile taraftar sohbet odalarına katılma, sürpriz hediyeler kazanma, yarışmalara katılma, NFT kazanma şansı, takımın kararlarında oy kullanma hakkı ve bir takım VIP ayrıcalıklar kazanmak mümkündür.

NAP yorumları doğrultusunda hareket eden kişiler genellikle toplam arz, piyasadaki durumlar ve analistlerin açıklamalarına göre hareket ederek yatırım yapmaktadır. Kripto para analistlerinin yaptığı incelemeleri ve analizleri göz önünde bulundurarak hareket edebilir ve böylece yatırım yapıp yapılmayacağına karar verilebilir.

NAP 1

Napoli Fan Token (NAP) Avantajları Nelerdir?

Napoli Fan Token’ın bazı avantajları şöyledir:

  • NAP, merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. Bu sebeple tamamen güvenilir bir altyapıya sahiptir.
  • Napoli taraftarları NAP sahibi olarak kulüp yönetiminin gerçekleştirdiği oylamalara katılarak, kulüple ilgili kritik kararların alınmasında hak sahibi olabilirler.
  • NAP satın almak isteyen kişiler arz ve talep dahilinde gelir arttırabilmektedir.

Napoli Fan Token Satın Alma İşlemleri Nasıl Yapılır?

NAP satın almak için kişilerin ilk olarak bir kripto para borsasında hesap açması gerekir. Kripto para borsalarında hesap açılım işlemi yapıldıktan sonra kişiler T.C kimlik numarası, telefon ve e-mail doğrulaması yaparak NAP alım işlemi yapabilmektedir. Doğrulama süreci yatırım yapacağınız kripto para borsasına göre farklılık göstermektedir. Bazı borsalarda kısa süren doğrulama süreci bulunurken bazı borsalarda ise KYC doğrulaması yapılması gerekir.

Etiketler:

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
317.526,76 TL 0,15%
ethereumETH/TRY
23.474,99 TL 1,31%
tetherUSDT/TRY
18,62 TL 0,25%
bnbBNB/TRY
5.396,19 TL 1,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,16%
binance-usdBUSD/TRY
18,63 TL 0,17%
xrpXRP/TRY
7,29 TL 1,54%
dogecoinDOGE/TRY
1,94 TL 1,40%
cardanoADA/TRY
5,99 TL 1,49%
matic-networkMATIC/TRY
17,06 TL 1,36%
Bağlantıyı kopyala