bitcoinBTC/TRY
1.263.375,44 TL 0,27%
ethereumETH/TRY
67.892,04 TL 0,20%
tetherUSDT/TRY
28,91 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
6.944,02 TL 0,41%
xrpXRP/TRY
18,96 TL 1,89%
solanaSOL/TRY
2.127,61 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
67.867,74 TL 0,26%
cardanoADA/TRY
16,99 TL 2,27%
dogecoinDOGE/TRY
2,95 TL 1,79%

Paylaş

Milan Fan Token (ACM) Nedir?

Milan token ACM nedir

Milan Fan token (ACM) Socios.com platformu tarafından piyasaya sürülen taraftar token’lerinden birisidir. Bu kripto paranın sahipleri kendilerine sunulan birtakım avantajlardan faydalanma şansına erişecek. Milan spor kulübünün taraftarlarına hitap eden bu proje sayesinde spor severlerinde kripto para piyasasına dahil olması hedefleniyor. Kripto para piyasasının yenilikçi ekosistemi spor dünyasının heyecanlı taraftarlarıyla buluşacak. Socios.com platformunun çok sayıda taraftar token’ini piyasaya sürerek kripto para ekosistemine renk kattığı biliniyor. Bu içerik boyunca ACM token’ler ve kripto para piyasasına kazandırdıkları hakkında çeşitli bilgiler vereceğiz. Ayrıca kripto paraya yönelik paylaşacağımız birtakım detaylı veriler de yine bu yazıda yer alacak.

Socios.com platformu kripto para piyasasına oldukça büyük bir oranda renk katacak yenilikler kazandırdı. Taraftar token’leriyle dikkat çeken bu platform kısa süre içerisinde çok sayıda fan token’i piyasaya sürdü. Spor kulüpleriyle yaptığı ortaklığın ardından token’lerini tek tek piyasaya süren Socios.com, taraftarlara çok sayıda avantajlar sağlıyor. Bu avantajlardan bahsedecek olursak öncelikle oylama durumunda söz etmemiz gerekiyor. Milan Fan token (ACM) bu içeriğe konu olan ve Socios.com tarafından sunulan kripto paralardan bir tanesi. Bu kripto paraya sahip olan taraftarlar, Socios.com’un sunduğu bir uygulama üzerinde gerçekleştirilecek oylamalara katılabilecek. Bu oylamalar kulübün gelecekte alacağı kararlar konusunda düzenleniyor. Oylamaya dahil olan ACM token sahipleri kendilerine sunulan seçeneklerden birisini tercih edebilir ve kulüplerinin geleceğinde etkin bir rol oynayabilir. Böylece Socios.com sayesinde taraftarların kulüp kararlarında aktif bir şekilde rol oynayabilmesi mümkün hale getiriliyor.

ACM Milan token

Bir spor kulübünün geleceğe yönelik alacağı karar herhangi bir kişi için çok büyük bir anlam ifade etmiyor olabilir. Ancak gönlünü kulübüne bağlamış ve taraftar olmayı kelimenin tam anlamıyla yaşayan bireyler için bu oldukça önemli bir seçenek. Bu bağlamda sporun tutkusu kripto para piyasasına taşınıyor. Böylece taraftarlar hem kripto para sahibi olmanın avantajlarından faydalanıyor. Hem de kulüplerine doğrudan katkı sağlayabiliyor.

Milan Fan Token (ACM) Ne Zaman Çıktı?

Socios.com platformunun geliştirdiği Milan fan token (ACM) çalışmalarına 2021 yılına başladı. ACM token’in fiyatının bu tarihten itibaren dalgalı bir grafik çizdiğini görüyoruz. Socios.com platformuysa çalışmalarına daha önce başladı. Platformun ardındaki ekip sıkı çalışmalar gerçekleştirerek şimdiye dek çok sayıda taraftar token’ini piyasaya sürmeyi başardı. Kripto para kullanıcılarının bu token’lere yoğun bir ilgi gösterdiğini söyleyebiliriz. Ancak bu noktada şunu belirtmek gerekiyor ki taraftar olmak ile kripto para yatırımı yapmak birbirlerine hiç uymayan kavramlar. Kripto para yatırımlarının dikkatlice ve detaylı araştırmalarla yapılması gerekiyor. Taraftar olmaksa bir noktada körü körüne bağlanmayı gerektiriyor. Bu son cümle kripto para yatırımına ya da herhangi bir yatırım türüne uygun olmayan bir davranış tarzı olabilir.

Milan Fan Token (ACM)  Fiyatı Nedir?

Milan Fan token (ACM) fiyatını gösteren güncel veriler aşağıda yer alan başlıklarda bulunabilir. Socios.com ekibinin kripto para hakkında yazdığı detaylı tanıtıcı evrakta ilgi çekici verilere yer verdiğini görüyoruz. Bu verilere göre piyasaya sürülecek ACM sayısı hakkında bir sınır belirlenmemiş. Ancak toplamda 24 milyon adet ACM piyasaya sürüleceği iddiası bulunuyor. Şimdiye dek dolaşıma dahil edilen ACM sayısı ise 3,1 milyon civarında.

ACM token nedir

Milan Fan Token Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ACM token [mcryptocoin=”ACM” currency=”TRY” realtime=”on”] TL’den işlem görüyor. ACM token fiyatı son 24 saat içerisinde [mcryptocoin=”ACM” info=”change” realtime=”on”] değişim gösterdi. ACM token’in son 24 saatteki işlem hacmi ise [mcryptocoin=”ACM” info=”volume” realtime=”on”] dolar, toplam piyasa değeri ise [mcryptocoin=”ACM” info=”marketcap” realtime=”on”] dolar seviyesinde.

Milan Fan Token Kaç Dolar?                

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 ACM token [mcryptocoin=”ACM” currency=”USD” realtime=”on”] dolardan işlem görüyor. 2021 yılının kasım ayı itibariyle ACM token tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 19,2 dolarla kaydetti. Bununla birlikte ACM token yılın en düşük seviyesini ise 7,15 dolarla belirledi.

Milan Fan Token (ACM) Nasıl Çalışmaktadır?

Socios.com platformunun sunduğu Milan fan token’ler (ACM) teknik olarak Ethereum (ETH) blockchain ağından güç alıyor. Socios.com’un kripto parası Chiliz (CHZ) de bu token’lerin işlevselliğini temin eden unsurlar arasında gösterilebilir. ACM token’ler de tıpkı diğer taraftar token’leri gibi kullanıcılarına belirli avantajlar sağlayarak çalışıyor. Bu avantajların başında oylama özelliği geldiğinden bahsettik. Bunun yanı sıra ACM token sahipleri kulüpleriyle ilgili yaşanan en güncel gelişmelerden anında haberdar olabiliyor. Bu imkanı kullanıcılara sunan şeyse Socios.com platformunun geliştirdiği uygulama. Bu uygulamayı kullanan ACM token sahipleri kendilerine sunulan belirli ödülleri de elde etme şansına erişecek. Bu sayede kullanıcıların ACM kazanarak bir miktar gelir elde etmesi dahi mümkün. Bunun yanında kullanıcılara Milan spor kulübüyle ilgili birtakım avantajlar ve fırsatlar da verilecek. Token sahipleri zaman zaman kendilerine sunulan VIP avantajlardan kazanma ihtimalini değerlendirebilecek.

Milan token

Milan fan token’ler (ACM) saydığımız tüm bu işlemleri bir akıllı sözleşme vasıtasıyla yapabiliyor. Bu sözleşme sayesinde kullanıcıların kullandığı oylar geçerli olabiliyor. Üstelik dileyen kullanıcıların ACM token’leri stake edebildiği bilgisine de yer verelim. ACM stake eden kullanıcılar platform üzerinde kendilerine sağlanan NFT’lerden faydalanabilecek. Bu durumun platformun geleceği için oldukça ciddi bir teşvik olduğunu belirtmekte fayda var.

Milan Fan Token (ACM) Nasıl Satın Alınır?

Milan fan token (ACM) başta socios.com platformu olmak üzere birçok platformdan temin edilebilir. ACM alım satımına imkan veren borsaları şu şekilde sıralayabiliriz: Binance, Paribu, Pionex, BKEX ve Mandala.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala