MicroStrategy, BTC Alımlarına Hız Kesmeden Devam Ediyor

microstrategy btc alimlarina hiz kesmeden devam ediyor

MicroStrategy geçtiğimiz haftalarda Michael Saylor, MicroStrategy’nin yeni bir Bitcoin alımını gerçekleştirdiğini duyurmuştu. Şirket, yaklaşık 414 milyon dolar değerinde 7.0002 Bitcoin (BTC) almıştı. MicroStrategy belirli tarihler aralığında Bitcoin aldığını açıkladı. Yeni bir alım duyurusu da şirket CEO’su Michael Saylor’dan geldi. MicroStrategy, 1.434 Bitcoin daha aldı.

MicroStrategy 1.434 Bitcoin (BTC) Daha Satın Aldı

MicroStrategy en son yasal düzenlemeye göre 29 Kasım – 8 Aralık tarihleri arasındaki dönemde 1.434 Bitcoin (BTC) daha satın aldı. Edinilen bilgilere göre; ortalama satın alma fiyatı, Bitcoin’in şu anda işlem gördüğü yere kıyasla yüzde 13,5 daha düşük, yani 57.477 dolar.

MicroStrategy, 8 Aralık itibariyle toplam 122.478 Bitcoin’e sahip. Şirket, Bitcoin’e ortalama 29.861 dolar maliyetle 3.66 milyar dolar harcadı.

microstrategy btc alimlarina hiz kesmeden devam ediyor

Kasım ayı sonlarında MicroStrategy, 7.002 Bitcoin (BTC) almıştı. Bu da yaklaşık 414 milyon dolarlık bir satın alım demek. Satın alma sırasında ortalama fiyat yaklaşık 59.187 dolardı.  

CoinMarketCap verilerine göre; Bitcoin haberin yazımı sırasında 49,307.02 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 492.720,17 TL 9,30%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.899,03 TL 10,82%
tether
Tether (USDT) 13,45 TL 0,29%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.021,21 TL 9,41%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,08%
cardano
Cardano (ADA) 13,85 TL 6,51%
solana
Solana (SOL) 1.241,85 TL 12,09%
xrp
XRP (XRP) 8,18 TL 7,29%
terra-luna
Terra (LUNA) 884,92 TL 9,00%
polkadot
Polkadot (DOT) 245,04 TL 12,94%
Bağlantıyı kopyala