bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,994.15 1.36%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,422.49 0.62%
bnb
BNB (BNB) $ 571.97 0.46%
solana
Solana (SOL) $ 163.60 2.75%
xrp
XRP (XRP) $ 0.554039 4.60%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.42469 4.84%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.120032 1.88%

Metaverse Projesi Ultiverse, Binance Labs’den Yatırım Aldı

metaverse projesi ultiverse binance labsden yatirim aldi

Metaverse projesi Ultiverse, Binance Labs ve Singapur’dan DeFiance Capital tarafından ortaklaşa yürütülen bir tohum turunda 50 milyon dolarlık bir değerlemeyle 4.5 milyon dolar topladı.

Ultiverse Metaverse Projelerini Genişletmek için Yatırım Aldı

Metaverse projesi Ultiverse, nance Labs ve Singapur’dan DeFiance Capital’den aldığı yatırımları ürün geliştirmek, üst düzey yetenekleri çekmek ve topluluğun büyümesini daha da artırmak için kullanılacağını söyledi. Ultiverse CEO’su Frank Ma, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Web3 oyun metaverse’i konusunda ortak bir vizyonu paylaştığımız için Binance Labs ve BNB Chain ekosistemiyle birlikte Ultiverse’i büyütmekten heyecan duyuyoruz. Ultiverse’in hem Web3’ün hem de oyuncuların yaygara kopardığı bir kavram kanıtı olacağına eminim. Bunu, karmaşık sanal dünyalar sağlayarak ve daha da önemlisi, bu dünyalarla etkileşime geçmenin ve gerçekten işbirliğine dayalı bir şekilde etkilenmenin yollarını sağlayarak yapacağız.

Ayrıca Binance Labs Yatırım Direktörü Nicole Zhang de yatırım ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

MetaFi her zaman aktif olduğumuz bir sektördür. Ultiverse’in Metaverse oyun ve geleneksel oyun arasında köprü kurabileceğine inanıyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
Bağlantıyı kopyala