Melis Hazal Karagöz’ün Sunumuyla Beşincisi Gerçekleştirilen kriptografik’te Bu Hafta Bitcoin Analizi ve Geleceği Olan Altcoinler Hakkında Konuşuldu

Melis Hazal Karagöz’ün sunumuyla beşincisi gerçekleşen kriptografik’in bu haftaki konuğu Crypto Kemal olarak bilinen Ninja Traders’ın kurucusu Kemal Hiçyılmaz oldu. kriptografik’in bu bölümünde Bitcoin analizi ve gelecek vaadeden altcoinler hakkında konuşuldu.

Konu başlıklarından bazıları ise şu şekilde;

  • Boğa Piyasasının İçerisinde Miyiz? Ayı Piyasasının İçerisinde Miyiz?
  • Gelecek Vaadeden Altcoinler Var Mı?
  • Hiç Bilinmeyen Bir Kripto Varlık Önerebilir Misin?
  • Fan Tokenlar

Neler Konuşuldu?

– Melis Hazal Karagöz son zamanların en çok merak edilen konusu olan “Boğa Piyasasının İçerisinde Miyiz? Ayı Piyasasının İçerisinde Miyiz?” sorusunu Crypto Kemal olarak bilinen Ninja Traders’ın kurucusu Kemal Hiçyılmaz’a sordu;

Crypto Kemal “Ben bundan bir hafta öncesine kadar ayı piyasası içersinde olduğumuzu düşünüyordum. Aslında hala düşünüyorum diyebilirim çünkü çok büyük bir ralli yaşadık. Biz ayı piyasasına Bitcoin 60 bin dolardayken girdik. Şu anda ise ayı piyasasından çıkmış olabiliriz çünkü Bitcoin teknik olarak çok sıkıntılı bir seviyeyi aştı. 42 bin dolar seviyesi Bitcoin için kilit bir seviyeydi. Şu an ara bir yükseliş dönemindeyiz buna ayı piyasası diyemeyiz. Boğadayız diyebilmemiz için boğanın belirli dinamikleri vardır. Aynı zamanda ben boğada olduğumuzu düşünmüyorum yakın bir zamanda bir ralli gelebileceğini de düşünüyorum ama şu anda çok güzel bir yükseliş dönemindeyiz diyebilirim” dedi.

Melis Hazal Karagöz, Crypto Kemal’e “Gelecek Vaadeden Altcoinler Var Mı?” diye sordu:

Crypto Kemal “Şöyle bakmak lazım, dünyanın en iyi projesi de olsa sen onu en iyi fiyattan almadığın sürece para kazanman çok zor. Dolayısıyla burada aslında iyi projeyi iyi bir fiyattan almak. Bakıldığı zaman ben tek bir coin üzerinden gitmek istemiyorum. Ben özellikle Defi coinlerine bakıyorum ve kullanıcıların bu coinlere bakmalarını öneririm. Pancake Swap, Solana, Compound ve Chiliz’i öneriyorum” diye konuştu.

– Melis Hazal Karagöz, Crypto Kemal’e “Hiç Bilinmeyen Bir Kripto Varlık Önerebilir Misin?” şeklinde bir soru yöneltti:

Crypto Kemal “Öneri olmasın, bir CTK diye coin var bir de UMO coin var ama bunların ne projesini biliyorum ne de grafiğini” dedi.

– Melis Hazal Karagöz, Crypto Kemal’e Fan Tokenlar hakkındaki düşüncelerini sordu:

Crypto Kemal “Adaptasyon için gerçekten güzel bir adım daha olmuş. Fan tokenler bu konuda gerçekten çok başarılı. Taraftar dediğimiz kitle para harcamaya ve bir şeyler yapmaya çok müsait. Aslında günümüzde insanların hobileri için zevkleri için bir harcama yapma ve emek verme durumu var, bunu tokenize edilmiş hali çok başarılı bir proje” şeklinde konuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 398.780,92 TL 2,54%
ethereum
Ethereum (ETH) 28.729,44 TL 1,69%
cardano
Cardano (ADA) 20,15 TL 1,62%
tether
Tether (USDT) 8,46 TL 0,36%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.545,21 TL 3,39%
xrp
XRP (XRP) 9,23 TL 0,27%
solana
Solana (SOL) 1.373,85 TL 2,47%
polkadot
Polkadot (DOT) 309,20 TL 1,10%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,04 TL 1,43%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,46 TL 0,39%
Copy link
Powered by Social Snap