bitcoinBTC/TRY
726.146,70 TL 1,14%
ethereumETH/TRY
44.513,05 TL 1,65%
tetherUSDT/TRY
27,31 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.838,26 TL 0,51%
xrpXRP/TRY
13,69 TL 0,17%
usd-coinUSDC/TRY
27,32 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
44.494,46 TL 1,58%
cardanoADA/TRY
6,74 TL 1,03%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,54%
solanaSOL/TRY
525,71 TL 0,95%

Paylaş

Melih Gürel, Web3 Oyunlarının Geleceği Hakkında Konuştu

melih gurel web3 oyunlarinin gelecegi hakkinda konustudfvdfv

26 Mayıs tarihinde sekizincisi gerçekleşen Block Square’de Web3 oyunlarının geleceğini ele alındı. Kıvılcım Harika Ertunç’un moderatörlüğünde, Slash Ventures Yönetici Ortağı Ali Erhan Tamer, The Sandbox Büyüme Pazarlaması Yöneticisi Arslan Kiran ve Futurinn Kurucusu Melih Gürel konu ile ilgili görüşlerini paylaştılar. Melih Gürel de ‘Web3: Oyunun Geleceği İçin Ne İfade Ediyor?‘ konusunu ele aldı.

Arslan Kiran:Web3 Oyunları için Yolun Daha Çok Başındayız

Slash Ventures Yöneticisi Tamer: Web3 Oyunları Yolun Başında

Melih Gürel: Bazı Kesim Oyun Oynuyorsam Para Kazanmalıyım Diyor

Block Square‘de ilk olarak Arslan Kiran söz aldı. Kiran Web3 oyunları için yolun daha çok başında olduklarını dile getirirken, oyunlar konusunda önlerinde daha 2-3 senelerinin olduğunun da altını çizmişti. Futurinn Kurucusu Melih Gürel de Web2 ve Web3 arasındaki farklara değinirken aynı zamanda Web3 oyunlarının geleceği hakkında konuştu. Melih Gürel, Web2 ve Web3 arasındaki farkı teknik olarak değil, sosyal anlamda ele aldı.

melih gurel web3 oyunlarinin gelecegi hakkinda konustudd

Melih Gürel, konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Bir taraf sadece oyun oynamaya odaklıyken, bir taraf ise zamanımı verdiğim bir şeyden para kazanmalıyım şeklinde düşünenler de var. Böylece insanları ikiye böldü. Tabii en güzel geçiş Web3 olduğunu söyleyebiliriz. Bunun yanında ne zaman yatırımcıları müşteri olarak görmekten çıkarsanız, o zaman biz sizi marka olarak yanımıza alırız demişlerdi. Ayrıca Web3’ün kritik noktası topluluk. Bu topluluklar o kadar büyük ki hangi kurumdan hangi şirketten olduğunuz çok önemli olmuyor.

Gürel, oyun sektörünün ilerleyen dönemlerde gelişeceğine ve Web3 oyun kalitesinin de zamanla artacağını da sözlerine ekledi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala