bitcoinBTC/USD
$ 62,519.75 5.60%
ethereumETH/USD
$ 3,467.83 3.63%
cardanoADA/USD
$ 0.690827 8.79%
xrpXRP/USD
$ 0.597995 1.86%
bnbBNB/USD
$ 411.97 0.47%
solanaSOL/USD
$ 128.23 14.81%
avalanche-2AVAX/USD
$ 43.66 8.60%
dogecoinDOGE/USD
$ 0.127905 29.53%
tronTRX/USD
$ 0.14278 0.42%
chainlinkLINK/USD
$ 20.21 4.07%
matic-networkMATIC/USD
$ 1.04 0.15%
aptosAPT/USD
$ 12.13 0.66%
arbitrumARB/USD
$ 2.00 3.77%
optimismOP/USD
$ 3.90 2.74%

Paylaş

Kripto Yatırım Şirketi CoinFund, 300 Milyon Dolarlık Web3 Fonu Başlattı

kripto yatirim sirketi coinfund 300 milyon dolarlik web3 fonu baslatti

Birçok kripto para şirketi web3‘e yatırım yapmaya başladı. Web3 teknolojileri, yapılan yatırımlarla birlikte büyümeye ve gelişmeye başladı. Google‘ın dijital varlık saklama platformu Fireblocks, Web3 oyun şirketi Dapper Labs, Bitcoin altyapı aracı Voltage ve risk sermayesi şirketi Digital Currency Group olmak üzere dört Blockchain şirketine odaklanarak Blockchain‘e 1,5 milyar dolar yatırım yapmıştı. Bu kez kripto yatırım şirketi CoinFund, web3 fonunu başlattı.

Kripto Yatırım Şirketi CoinFund’tan Yeni Web3 Fonu

Kriptoya özel bir yatırım şirketi olan CoinFund, Blockchain projelerini desteklemek için 300 milyon dolarlık bir risk sermayesi fonu başlattı.

kripto yatirim sirketi coinfund 300 milyon dolarlik web3 fonu baslatti

CoinFund yönetici ortağı ve yatırım başkanı David Pakman, CoinDesk ile yaptığı röportajda, fon sağladığı CoinFund Ventures’ın, Blockchain teknolojilerine, Web3 altyapısıne, NFT’lere, oyun ve varlık yönetimine yatırım yapacağını açıkladı.

David Pakman, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Piyasadaki web3 boşluğunu gördük, bu yatırımlar CEO’larımız tarafından teşvik edildi. O aşamada çok etkili ve yardımcı olabileceğimizi hissettik, bu yüzden erken aşamada bir fon topladık.

Pakman, sözlerine şöyle devam etti:

Bu tür piyasa dalgalanmaları kurs için bir tür eşit. Zaman içinde çok fazla değer elde edecek önemli bir şey inşa etmeye odaklandığınız sürece, piyasalar bir noktada iş birliği yapacaktır.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala