bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,410.26 0.32%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,142.45 2.82%
bnb
BNB (BNB) $ 562.37 2.08%
solana
Solana (SOL) $ 142.38 3.10%
xrp
XRP (XRP) $ 0.494291 1.66%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.464574 2.04%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.153385 1.34%

Kripto ticaret platformu Titan Trading’e 800 bin dolarlık yatırım

titan trading

Ekonomik zorluklar ve durgunluk baskıları nedeniyle bir durgunluk dönemi yaşayan kripto para ticaret piyasasının ortasında, Titan Trading platformu Tohum turunda 800.000 $’lık önemli bir yatırımı başarıyla güvence altına aldı. Bu fon, Hanmi Global, Silla Asset Management, Itrust Asset Management, Sun Gold Exchange, Asia Capital ve yenilikçi teknoloji ürünleri üretme ve tasarlama konusunda uzmanlaşmış teknoloji şirketleri CHEONJO ve Amoeba dahil olmak üzere Güney Kore’nin önde gelen yatırımcılarından geliyor.

Bu saygın Koreli yatırımcıların katılımı Titan projesinin değerinin 8 milyon dolara yükselmesine katkıda bulunmuştur ve sonraki finansman turlarında daha fazla artış beklenmektedir. Buna ek olarak Titan Ticaret Platformu, proje operasyonları, fon yönetimi ve yerel ve uluslararası yatırım piyasalarına genişletilmiş erişim konularında deneyimli kuruluşların desteğinden yararlanacak.

Projenin CEO’su Park Young Jin heyecanını dile getirerek şunları söyledi: “Bu bizim için önemli bir fırsatı temsil ediyor ve yapay zeka ile güçlendirilmiş kripto para ticaretinin geleceğinin altını çiziyor. İki yıldan fazla süren özel araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından, yatırımcıların kripto para ticaretini spekülatif bir kumar olarak değil, otomatik işlemlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilebildiği, istikrarlı kârlar sağlayan ve yatırım karar verme sürecindeki duygusal önyargıları ortadan kaldıran bir alan olarak görmelerinin zamanı geldi.”

Yapay zekâ alanındaki hızlı gelişmeler göz önüne alındığında, yapay zekânın kripto para ticaretine entegrasyonu kaçınılmaz bir trend haline gelmiştir. Yapay zeka teknolojisi, büyük miktarda bilgiyi analiz ederek, kalıpları ve eğilimleri belirleyerek ve böylece kripto piyasasına ilişkin doğru tahminler ve öneriler sunarak kripto para birimi alım satım süreçlerini optimize eden hassas ve hızlı veri işleme yetenekleri sunar.

Bu muazzam potansiyelin farkında olan Titan Trading Platform, çeşitli piyasa koşullarına uyum sağlayabilen otomatik ticaret araçları sağlamak için özel algoritmalar ve yapay zeka teknolojilerinden yararlanan son teknoloji bir platform geliştiriyor. Park Young Jin, “Titan’ın otomatik ticaret bot ürünleri Arbitraj, DCA ve Grid algoritması gibi stratejileri bir araya getirerek potansiyel riskleri etkili bir şekilde azaltıyor ve müşterilere güvenli ve güvenilir bir ticaret deneyimi sunuyor. Aslında, geçtiğimiz 6 ay içinde (Haziran’dan Kasım 2023’e kadar), Titan Trading Platformundaki toplam işlem hacmi Binance, OKX, Bitget ve Bybit gibi önde gelen borsalarda 300 milyon doları aştı.”

Ekran Resmi 2024 01 03 16.02.46

Yapay Zeka Asistanı – Titan Trading Platformuna çok yakında geliyor

Ekran Resmi 2024 01 03 16.02.58

Ticaret Terminali Gösterge Tablosu – Beta sürümü

2022 yılında yirmi yılı aşkın piyasa deneyimine sahip deneyimli tüccarlar tarafından kurulan Titan Trading Platform, kripto para birimi ticareti alanında tutarlı kârlar elde etmek için gelişmiş ticaret algoritmalarından yararlanmada öncü bir güç olarak duruyor. Şirket, ileriye dönük olarak, bu algoritmaları ticaret botları içinde iyileştirme ve optimize etmenin yanı sıra AI Assistant’ın yanı sıra Ticaret Terminali ve Akıllı Ticaret gibi yeni teklifler sunmaya kararlıdır. Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için, ilgilenen okuyucular buraya tıklayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala