Kripto Borsası Coinbase Ücret Tarifesini Güncelledi

kripto borsasi coinbase ucret tarifesini guncelledi

Kripto para borsası Coinbase, yaptığı açıklamada ücret tarifesini güncelleyeceğini açıkladı. Şirket yeni ücret tarifesinin 21 Eylül 00:00’dan itibaren geçerli olacağını belirtti.

Coinbase Yeni Ücret Tarifesini Duyurdu

Coinbase Pazartesi günü yaptığı bir blog gönderisinde 20 Eylül saat 17:00 EST (TSİ 21 Eylül 00:00) civarında yeni bir ücret tarifesi yayınlayacağını belirtti. Coinbase’in yeni ücret tarifesi Coinbase Exchange, Coinbase Pro ve Coinbase Advanced Trade için ücret yapısını güncelliyor.

Coinbase, yeni yapının “küresel kripto ticaret hacimleri ve varlık fiyatlarındaki değişiklikleri hesaba katarak, ücret programımızın orta ve üst seviyelerine hak kazanmak için gereken aylık işlem hacmini düşürdüğünü” belirterek bunun Coinbase Exchange ve Coinbase Pro’da da uygulanacağını belirtti. Şirket yeni ücret tarifesinin aşağıdaki gibi olacağını belirtti;

kripto borsasi coinbase ucret tarifesini guncelledi 2

100.000 dolar – 1 milyon doların altındaki seviyeler değişmeden kalırken – Coinbase’in aşağıda gösterildiği gibi mevcut değişim ücreti yapısının aksiye – yeni ücretler daha yüksek hacimli tüccarlar için daha iyi teşvikler sunuyor.

kripto borsasi coinbase ucret tarifesini guncelledi 3

Kripto para borsası Coinbase, hacim katmanları için hesaplamaları takip eden 30 günlük hacme dayandırmaya devam edeceğini belirtti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
559.317,11 TL 0,17%
ethereumETH/TRY
38.369,26 TL 0,52%
tetherUSDT/TRY
20,15 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.274,56 TL 0,02%
usd-coinUSDC/TRY
20,14 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
10,45 TL 5,11%
cardanoADA/TRY
7,65 TL 0,01%
staked-etherSTETH/TRY
38.348,71 TL 0,49%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 0,85%
solanaSOL/TRY
429,14 TL 3,33%
Bağlantıyı kopyala